Runtime error... co s tím?

Od: Datum: 26.08.15 22:29 odpovědí: 4 změna: 27.08.15 23:13

Dobrý den,

prosím Vás moc o radu. Na tabletu se mi dnes z ničeho nic objevil rámeček s nějakým takovýmto textem: Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!
Program:C:/Program/Serato/ScratchLIVE/ScratchLIVE.exe
This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way. Please contact the applications support team for more information. Nevíte, prosím, proč se mi to zobrazilo a co to znamená? Snad ne nějaký vir nebo něco podobného. Nejde mi s tabletem v podstatě nic udělat ani restartovat prostě nereaguje, jen se mi překlopí obrazovka ze šířky na výšku apod. Je pravda, že se mi poslední dobou často zasekávaly některé internetové stránky - furt obnovit webovou stránku apod. Dívala jsem se na internet, ale nic moc jsem nenašla, vše bylo hlavně v angličtině. Je ale divné, že jsem si chvíli před tím začala instalovat zkušební verzi antiviru od , ale bylo to přímo na jejich stránkách a instalace byla prý 100%, ale ještě mělo něco aktivovat, ale to už jsem nestihla. Prosím, poradíte mi?

Děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.08.15 22:42
avatar

Dobrý den, patrně máte tablet s OS Windows. Ten program Serato by měl být nějaký soft pro úpravu zvuku. Zkuste ho odinstalovat (zřejmě ho nepotřebujete, resp. stejně nespustíte).

"Kousání" stránek by mohl způsobovat "zasekaný" prohlížeč. Vyčistěte si prohlížeč (cookies a mezipaměť). Zdravím!

doplněno 26.08.15 23:07:

Nemohu to vyzkoušet, ale řekl bych, že OS Windows v tabletu by měl být viditelný i po připojení tabletu k PC (s OS Windows). Pokud by tomu tak bylo, tak najděte ten program Serato (viz uvedená cesta) a smažte ho (vše va složce Serato). Ovšem, výsledek Vám nezaručím - zdá se, že tam máte více problémů najednou a ten OS v tabletu by to chtělo vyčistit více (zřejmě tam máte i nějakou nedokončenou instalaci). Možná požádejte někoho zkušenějšího o zprovoznění tabletu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: kecerad
Datum: 26.08.15 22:58

Děkuji za odpověď, ale prosím ještě, jak ho mám odinstalovat, když mi s tabletem nejde nic dělat? Nelze ho odemknout a dostat se k programům. Nevyznám se v tom.

Datum: 27.08.15 23:13
avatar

Pokud s ním nejde vůbec nic dělat,

bude podle mne nutná opravna.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 27.08.15 08:16
avatar

Na displeji se vám objevila hláška, jakou byste nikdy neměla vidět. Mikrosofťáci nebo softvéráci vašeho systému něco odflákli nebo nedodělali a pořádně neodzkoušeli.

Se obávám, že vy osobně s tímto problémem nenaděláte nic, protože Runtime Error je běhová chyba aplikace. Obvykle k ní dochází u špatně odladěných programů, kdy algoritmus zabloudí na místo, kde dojde k havárii (viz tak zvaná modrá smrt u starších Windows) nebo odkud není cesta někam dál. Tato druhá možnost zřejmě bude váš případ.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.