Proč nejde paměťová karta?

Od: Datum: 26.08.15 16:59 odpovědí: 4 změna: 28.08.15 08:31
Ahoj přátelé.
V telefonu huawei y 550mi nejde spustit paměťová karta. Neví někdo řešení?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 26.08.15 18:02

Dobrý den, já bych zkusil mobil zcela vypnout, kartu do něho správně zasunout a mobil zapnout. Předpokladem úspěchu je, že karta není poškozená, což si vyzkoušíte v jiném zařízení (jeho čtečce). Pokud je to zcela nová karta, tak by měla být naformátovaná na filesystém, který mobil rozezná a její kapacita by měla odpovídat (viz návod k mobilu). Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.08.15 20:07

Dobrý den.Já jsem se díval do svého mobilu a je tam také možnost "odpojit kartu SD".Tak jestli není nedopatřením odpojená.U mě je cesta nastavení→úložiště→odpojit kartu SD.

Datum: 28.08.15 08:31

Děkuji vám všem,co jste mi odpověděli.Částečně jsem problém vyřešil vymazáním,ale na to,že má karta 14,giga,její skutečná kapacita tomu zřejmě neodpovídá.

Od: martin12
Datum: 27.08.15 12:27

Sestře se to stalo už 2x. Poprvé jsem mobil připojil k PC a kartu naformátoval a pak zase šla. Podruhé jí PC vůbec nenašel a tak šla na reklamaci a hned mi dali novou. Bojím se, že o data na kartě asi přijdeš. Zdravím!

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.