Dobrá kamera na kolo

Od: Datum: 26.08.15 11:47 odpovědí: 8 změna: 03.09.15 11:36

Zdar, poraďte mi prosím, už delší dobu si chci koupit kameru na kolo a teprv teď jsem se k tomu nějak dokopal, ale nevim kterou vybrat. Kdyby jste měli nějaký tipy, uvítal bych je. Dík

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.15 14:52

Myslíte outdorovou kameru, která se používá při sportech a dá se připevnit mj. i na kolo?
Pokud ano, tak je tu určitě možnost GoPro, cena vysoká a kvalita nejlepší co můžete mít. Potom tu jsou kamery značky SJCAM, které jsou cenově mnohem příznivější a kvalitou jsou nejvíce srovnatelné s GoPro. A potom tu jsou kamery např. AEE, Sony, Panasonic, Gogen, a další.

Také může hrát roli, jak kvalitní videa chcete, nebo takové fotky. Potom určitě na té ceně a případně i na tvaru kamery.

Já osobně mám GoPro hero 2 a budu asi prodávat a kupovat SJCAM4000 wifi. Kvalitou mi to stačí na běžné natáčení právě na kole, lyžování, potápění. Cena je levnější a v základním balíčku (to co vám přijde společně s kamerou) je hromada příslušenství, které si musíte na GoPro dokupovat zvlášť a u nás jsou částky za tyto držáky dost vysoké.

Ohodnoceno: 0x

Od: petrvacha20
Datum: 27.08.15 10:48

JJ myslel jsem přesně, že bych jí připevnil na helmu/řidítka a natáčel jak jedu třeba v lese, koukal jsem právě na GoPro, ale tolik peněz se mi zas do toho dávat nechce, stejně to mám jen na občasný víkendoví vyjížďky, ne prostě na profi atd.. Na tu SJCAMku jsem taky koukal, ale bojim se, že kdybych to koupil tak koupím nějakej fake, proto bych radši něco u čeho mám jistotu, že je to přesně to, co mám..

Datum: 27.08.15 15:41

Fake se dá snadno poznat a pokud to koupíte v e-shopu tak tam by garance kvality měla být. Poznáte to podle krabice, podle loga SJCAM na kameře pod objektivem. Navíc u obchodů (e-shopů) je možné zboží vrátit a nebo si ho můžete osobně vyzvednout na prodejně a kouknout co je to zač.

Datum: 01.09.15 11:36

Tak asi nakonec koupim Lamax X7, vypadá dobře, dobrý parametry, co jsem koukal na recenze a videa na netu tak nevypadá vůbec špatně, takže asi tak, sám sem zvědavej jak bude vypadat a fungovat, pak dám kdyžtak vědět.

Datum: 01.09.15 13:34

Dobře, a ráda se dozvím názor o této značce a kameře.

Datum: 02.09.15 12:06

Zdarek, tak teď jsem jí vyzvedl, když jsem jí rozbalil tak je pravda co se píše, toho příslušenství je fakt hodně, zatim jsem jí jen rozbalil a spustil, ale vzhledově vypadá fakt nerozbitně :D. Tak uvidim, o víkendu jedu do Krkonoš tak sem zvědavej jestli naše tůry vydrží.

Datum: 02.09.15 17:38

Super, tak kdyžtak můžete potom vložit nějaký obrázek nebo odkaz na videjko. ;)

Datum: 03.09.15 11:36

Tak tady dávám ty fotky, jinak video bude možná po víkendu, ještě se uvidí podle počasí :).

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.