Zrychlení mobilu

Od: Datum: 25.08.15 23:29 odpovědí: 6 změna: 26.08.15 10:44
Dobrý večer.
Mám asi měsïc starý mobil a čím dál víc se mi zpomaluje, už teď trvá stažení písničky o velikosti 3 MB minimálně třičtvrtě hodiny s tím, že celkovou paměť mám 24 giga a z toho minimálně půlku volnou. Načtení této stránky trvalo asi 5 minut, atd.. Nechápu proč se mi mobil a hlavně net neustále zpomaluje, i přesto, że mažu staré fotky, mažu mezipaměť, čistím mobil pomocí clean mastru, nehraju hry atd... jinak využívám mobilní data a internet bych měla mít rychlý dokud nevyužiju určitý objem dat, což jsem zatím nevyužila a ipřesto mám straşně zpo.aleny net. První měsíc byl mobil v pohode, teď už není ..Nevíte někdo prosím čím by to mohlo být a co by se s tím dalo dělat?
Děkuji předem za odpověď. :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.15 00:02

Zkoušela jste stahovat přes wi-fi?

doplněno 26.08.15 13:56:

Ještě bych se zeptal,jakého máte operátora,resp.jaký objem dat je do FUP.

Ohodnoceno: 0x

Od: nezn
Datum: 26.08.15 00:20
Ano zkoušela, u kamaradky v pohodě, ale na verejnych to je podobny jako když využívám mobilní data. Jinak doma wifi nemame.
Od: mot
Datum: 26.08.15 00:12
Mate pomaly internet, ne mobil.. Co vam sviti na displeji? E, H(3G), LTE(4G)?
Nemate vycerpanou FUP?
Ohodnoceno: 0x

Od: nezn
Datum: 26.08.15 00:17
Na disple, mi sviti H(3G)
Od: mot
Datum: 26.08.15 00:38
Tak to na 99% mate presvihly objem dat a uplatnuje se FUP. Overte si u operatora
Ohodnoceno: 1x

Od: vernon
Datum: 26.08.15 10:44
Spíš 100%. Tazatelka ještě asi nikdy neměla mobil s internetem, jinak by to věděla.
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.