Zamykání telefonu

Od: Datum: 25.08.15 19:49 odpovědí: 4 změna: 26.08.15 16:16

Můj problém je v nově zakoupeném telefonu Nokia Lumia 635. Telefon se samovolně sám po čase zamkne a tím se stane pro volajícího nedostupným.Až když zadám heslo,tak se mi mohou volající dovolat.Problém jsem řešil v prodejně o2,ale tam na nic nepřišli,protože tlf.byl zapnutý.V uživatelském manuálu,který je přímo v telefonu,není ani zmínka o zamykání telefonu.Ví někdo jak vyřešit tento problém?Za info děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vilik
Datum: 25.08.15 20:30

Máte někde asi něco špatně nastaveno. I na zamčený telefon se musíte dovolat. Máte několik možností.

Za prvé, objednat se s telefonem do prodejny O2, nabízejí službu O2 guru.

Za druhé, zkusit se pohrabat v nastavení sám.

Za třetí, jestli máte v telefonu už nějaká data, stáhněte si je jinam a proveďte dle návodu hard reset. Ten udělejte klidně dvakrát po sobě, když poprvé nezabere. Získáte tak tovární nastavení. Pokud problém zůstane i po resetu, je pravděpodobně telefon vadný, tedy reklamovat.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.08.15 21:02

Našel jsem toto:

http://www.microsoft.com/cs-c…4668-8588-A06359D58EA8-8_10_1

Zkuste vsechna nastaveni→zamykací obrazovka a změňte na hodnotu vypnuto.

Je to ale divné,protože na uzamčený telefon se musí dát dovolat.

Od: vilik
Datum: 25.08.15 22:06

Tím odstraní odemykání heslem, které třeba chce využívat kvůli možnému zneužití. Nezbaví se problému, že se mu nikdo při zamčení nedovolá. V nastavení možnost nepřijímat hovor při zamčení není, nejblíž je režim letadlo. Jenže to by se nedovolal vůbec. Takže myslím, že pomůže reset.

Datum: 26.08.15 16:16

Já vím.Myslel jsem to tak,že telefon se neuzamkne,když to nebude nastaveno a tudíž se mu dovolají.Ale být to tak nemá.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.