Výběr notebooku pro studenta

Od: Datum: 24.08.15 20:57 odpovědí: 2 změna: 25.08.15 09:30

Dobrý den, vybírám si notebook, tak bych chtěl poradit, který notebook byste poradili studentovi. Na notebook mám vyhrazeno 15000 - 17000. Vím, že procesor chci i5 a grafika nvidii. Máte nějaké zkušenosti s notebooky, které odpovídají těmto kritériíím a nebo napišteco byste vy doporučili.

doplněno 24.08.15 20:59: Mám zatím vybrány tyhle notebooky https://www.alza.cz/lenovo-b7…computers_notebooks_cpc#popis¨ http://notebooky.heureka.cz/a…ire-e15-nx-mlcec-001/#section

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.08.15 08:31

Do PC sa veľmi nerozumiem,no z obrázkov mi tam chýba značenie pre anglickú a českú klávesnicu zároveň a mal by mať matný displej.

doplněno 25.08.15 08:36:

A dobré je tiež podsvietenie klávesnice.

Ohodnoceno: 0x

Od: gusto
Datum: 25.08.15 09:30

Ujasněte si, jestli chcete mít notebook pro práci doma a jen občas si ho vzít někam s sebou, nebo ho budete každý den tahat jako kočka koťata, to by měl být lehký, odolný a stačil by i s menším displejem, bez cd-rom aby byl lehčí.

Počítejte spíš s tím, že si ještě pořídíte i další příslušenství - tiskárnu včetně spotřebního materiálu, externí harddisk, nezbytný software, který se musí koupit.

Pro doma stačí i těžší a bytelnější s větším displejem 15,6", klávesnicí včetně numerické, což se hodí v technických a ekonomických předmětech a při programování. Také dobrou a pohodlnou klávesnici. Podívejte se na web na různé testy notebooků a přehledné tabulky s výsledky a také na ceny, ale to zřejmě děláte.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.