Simkarta pro celý svět-data/volání v zahranič

Od: Datum: 23.08.15 13:34 odpovědí: 1 změna: 24.08.15 07:59

Dobrý den,

chci se zeptat někoho, kdo s tím má zkušenost jakou SIM kartu zvolit pro data, příp. volání v zahraničí. Mám na mysli nejen Evropu, ale celý svět.

Právě jsem si pořídila chytrý telefon a vůbec se v tom nevyznám, ale hodně cestujeme a chci to používat na GPS a facebook/email v zahraničí.

Zahraniční jsem našla např. www.gosim.com, českou http://cz.eurosim.travel/.

Nemá s tím někdo zkušenosti? Nejsou v tom nějaké skryté poplatky?

+ By mě zajímala varianta levného (nejlevnějšího) internetu z mobilu v rámci ČR (přemýšlím o variantě ponechat si svůj starý telefon a smart phone používat s novou SIM pouze na internet).

Děkuji za každou odpověď.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.08.15 07:59

Ak ste na niejakej stránke kde niekto ponúka niejakú službu,tak si treba prečítať všetko a potom zistíte,že to až tak výhodne nie je.Lacné volania sú tam len medzi rovnakými SIM kartami.Najlacnejšie volanie je z Cypru a z Čiech je to 0,45 $ a internet ani nevravím.Taká fotka so smartfonu ma aj 5 MB a v Turecku jeden MB je len za 20 $.Fakt výhodne? Myslím si,že domáci operátor,poprípadne slovenský vás vyjde lacnejšie.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.