Jak naladit tv

Od: Datum: 22.08.15 13:30 odpovědí: 2 změna: 22.08.15 19:36
Dobrý den.Mám problém s naladěním Tv.Nova ,prima,prima cool,barandov.bydlím v plzni na náměstí a již Nekolik dní nemohu naladit na setoboxu Novu ani primu.Mohl by mi prosím nekdo poradit co to asi může být a zda když si koupím pokojovou anténu tak se problém vyřeší.Děkuji.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.15 14:05
avatar

Nepíšeš, jakou anténu používáš. Může to být špatný kontakt, pokud ne, tak kontaktuj správce domu nebo poskytovatele signálu. Použití pokojové antény závisí na konkrétním místě příjmu, tedy na síle signálu, který se k ní dostane. Lze to odzkoušet tak, že připojíš do TV nebo STB kus koaxiálu, kde na konci odstraníš cca 60 cm izolace a stínění až na středový drát.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: gusto
Datum: 22.08.15 19:36

Před několika dny to fungovalo? V tom případě se něco stalo. Jestliže nejdou ani ostatní vysílača, tak mát možná jenom vypadlý konektor ze settopboxu od antény nebo od settopboxu k televizoru, nebo ho někdo vyndal a dal do nesprávné dírky nebo konektoru, napájení vám asi jde, asi svítí kontrolka zapnutí. Ale jestli ostatní jdou a nejdou pouze ty, které píšete, zkuste naladit pouze je ještě jednou.

Víte, že plzeňský vysílač Krašov vysílá s velkým výkonem na kanálech 34, 48 a 52, viz http://www.digitalnitelevize.…cz/informace/dvb-t/plzen.html Podívejte se na naladění, případně to zkuste na kanálu s progamy,které vám nejdou naladit znovu, jestli se naladějí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.