Nefunkční vestavná trouba Baumatic

Od: Datum: 21.08.15 22:22 odpovědí: 5 změna: 01.12.15 09:29
Dobrý den,mám prosbu,po výpadku proudu nám přestala jít vestavná trouba Baunatic PO626SS,hodiny a displej funguje,ale nehreje.Nevíte jak opravit,zda není třeba jen pojistka spálená.Děkuji za info pokud má někdo zkušenosti.Radek
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.08.15 19:08

Neznám přesně vaši troubu, ale pokud má digitální display, takl je možné, že jste při "štelování" rozhodil nastavení jednotlivých funkcí a proto to prozatím nejde.., když tak upřesněte popis - nejlépe foto panelu

doplněno 22.08.15 19:30:

Tak jsem tu vaši troubu nenašel - ale jen do té doby, než jsem si v kopírovaném názvu textu, opravil namísto Baunatic - Baumatic. Takže, pokud vám jdou hodiny normálně, digitální kurzor nebliká, knoflíky máte nastaveny na ruční provoz., jak to má být a přece tol nefunguje, tak chyba bude asi jinde. Druhou radu bych dal asi takovou, aby jste vypnuli display tím, že asi na 5 sec. držte stisknutá 2 nebo 3 tlačítka. Pak pro zpětné zapnutí displae zmáčkněte libovolné tlačítko. Tuto radu udává můj návod pečíci trouby Zanussi, která je velmi podobná - viz foto, tím asi nic nezkazíte.

Ohodnoceno: 0x

Od: rv
Datum: 22.08.15 19:42

Obvykle to bývá spálené topné těleso, i když aby se spálilo jak dolní, tak horní, to bych nečekal. A už vůbec ne po výpadku proudu - teda jestli ten výpadek nebyl způsoben právě tím, že se těleso přepálilo. Některé trouby nehřejí, pokud nenastavíte čas na hodinách.

Od: fbiswaz
Datum: 22.08.15 20:18

Mate nastaveny hodiny.Musite nastavit hodiny jinak to nepojede

Od: petrulka
Datum: 06.10.15 09:19

Máme tu samou troubu a ten samý problém...vždy po výpadku prouda za 2 dny fungovala, teď už týden nejde a nevíme, co s tím

Od: wenix
Datum: 01.12.15 09:29
Dobrý den, máme ten samý problém. Kamarád také říkal, že by to mohlo být v topnem tělísku. Vyřešili jste tento problém?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.