Stahování - co to je?

Od: Datum: 18.08.15 13:29 odpovědí: 8 změna: 18.08.15 14:56

Zdravím všechny. Na displeji mobilu se mi objevila ikona STAHOVÁNÍ (šipka dolů) a když jsem na ni klikla, tak se mi objevila běžící modrá přerušovaná čára, nad ní taky běžící text "Žena pro jazyk francouzština (Francie)" a pod ní neběžící text "Hlasová data pro převod textu na řeč". Nevím, o co jde. Nic jsem nestahovala. Poraďte mi, prosím, co s tím... Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.08.15 13:35

Nepíšeš o jaký telefon se jedá, ale tipnul bych, že se ti stahuje jazyk do navigace.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.08.15 13:44

Smartphone LG G2. Co s tím - jak to zastavit, zrušit?

Od: wamp®
Datum: 18.08.15 13:48

Až se Vám to stáhne,tak to zase zrušte,vymažte,odstraňte do koše.

Datum: 18.08.15 13:54

Nebo jestli to ještě stahuje, tak vypnout datové připojení,nebo wifi, záleží přes co to stahuje. Ono se to stahování přeruší.

Datum: 18.08.15 14:03

Převod textu na řeč je jedna z mnoha standardních součástí androidu, patrně běží aktualizace. Nech to být.

Datum: 18.08.15 14:25

Přesně tak, jedná se o automatickou aktualizaci předinstalované aplikace.

Datum: 18.08.15 14:33

Jenže mi to jde už druhý den, nejsem připojená k netu. Ještě se mi to nestalo...

doplněno 18.08.15 14:35:

Už jsem restartovala mobil, taky jsem ho vypnula - a pořád to běží.

Datum: 18.08.15 14:56

Možná právě proto, že nejsi připojená k netu, a aktualizace jede přes datové připojení gsm, které může být omezené nebo pomalé (nebo žádné). Zkus se někde připojit k wifi, telefon se zaktualizuje a bude zase chvíli pokoj.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.