Co to znamená?

Od: Datum: 16.08.15 17:35 odpovědí: 1 změna: 16.08.15 19:54

Ahoj všem, potřebovala bych poradit. Mám telefon Nokia 6131 a dnes během odpoledne se mi na displeji objevila ikonka E v rámečku a hned vedle ní ikonka "kancelářské sponky", která se otáčí a mění se v ikonku "obálky" jako když dorazí sms zpráva. Kromě toho se mi tam ještě objevuje třetí ikonka "visacího zámku", který je odemčený. Navíc musím mít telefon neustále v nabíječce, jelikož se nezvvykle rychle vybíjí. Můžete mi někdo, prosím, říci, oč se jedná a hlavně mi poradit, jak se nežádoucích ikonek i neustálého nabíjení zbavit. Děkuji moc.

doplněno 16.08.15 19:53:

Díky za objasnění. Měla jsem zablokováné připojení k internetu, ale už jsem to napravila a vše je o.k. Ještě jednou díky, moc jste mi pomohl(a). :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.08.15 17:50
avatar

Ečko v rámečku signalizuje připojení k internetu, spolu s kancelářskou sponkou to bude nejspíš signalizovat příjem, či odesílání MMS zprávy.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.