Windows 10

Od: Datum: 12.08.15 16:02 odpovědí: 10 změna: 13.08.15 16:57
Vas nazor na win 10? Vyhovuje vam? Nebo jste radsi neaktualizovali?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.15 16:05

Vyhovuje..

Podle mne je to něco mezi W7 a W8.1

Instalace na stolním výkonném PC i na méně výkonném NB proběhla zcela bez problémů...(40minut PC a 2h u NB).

Vše funguje..

Ohodnoceno: 0x

Od: dww
Datum: 12.08.15 16:12

Myslíte, že je výhodnější jezdit ve staré Feldě než v nové Fabii? Asi tak je položen váš dotaz. Samozřejmě aktualizujte.

Od: filipino28391
Datum: 12.08.15 20:59

no zas tak jednoznačně bych to nevyděl ... je pravda ze cca na 90% bude Win 10 fungovat lip nez 8 (8.1) ale mate tam 10% šanci že se vam pŕi aktualizaci něco pokazi a muže to byt i ztrata podstatny časti windowsu a s tim si laik nemusi poradit .. ale pravďepodobně si člověk těch malich chyb ani nemusi vsimnout

aktualizace se rozhodně vyplati ( no neberte to, když je to zadarmo :D )

Od: osel59
Datum: 12.08.15 23:03

Ve starý Feldě se mi jezdí skvěle - nic se ne..re. Je to prima auto. Nejsou s ním problémy a ty já nechci. W10 samozřejmě ano, ale s aktualizací bych počkal. Není kam spěchat. Na bezplatnou aktualizaci je čas téměř rok. Před lety jsem měl předinstalovány jedny z prvních W 7 a byla to tak 4 měsíce hoňka - nic pod nimi neběhalo - ani pitomej televizní tuner, vše jsem dělal na druhym kompu se starými XP a neustále váhol, zda nenaleju XP i do novýho noťase. Pak najednou bylo po problému. Postahoval jsem soft, další donesli přátelé a za půl ruku jsem stahoval W 7 i do starého kompu a moc si chválil.

Datum: 12.08.15 16:45

Je v pohodě. Na pomalém netbooku se dá teď pracovat.

Datum: 12.08.15 16:59

Jsou fajn, ale otázky se vždycky najdou když s tim někdo (jako já) neumí. :D

https://www.poradte.cz/pocita…kci-zakaz-vjezdu-a-posta.html

Od: hdo
Datum: 12.08.15 17:02

Co neumíte? Pustit počítač a stisknout tlačítko? Myslím, že to umíte, když jste schopen psát sem. Tedy jste schopen i nainstalovat jako upgrade i W10.

Datum: 12.08.15 18:09

Ano, to zvládám, možná i složitější akce zvládám, ale např. nastavení a synchronizace, na kterou se ptám v odkazu níže mi na nových Win10 dělá problém, ale žít se bez toho samozřejmě dá.

Datum: 12.08.15 20:38

Instalujte, instalujte. Ono je to sice už jedno, ale co je moc, to je moc http://aeronet.cz/news/analyz…i-jeho-prstech-ocich-a-hlasu/

Od: jirkamo
Datum: 13.08.15 16:57

přidávám dvě zkušenosti - nedobré, vše ostatní se mi na W10 líbí a myslím, že se povedly:

1) pokud používáte OneDrive, tak pozor - těžko resp. vůbec se mi nedaří nastavit selektivní synchronizaci (co je v offline přístupu staženo na PC a co jen online přístupné, tzn. nestahuje se hned a nahlíží se jen vzdáleně na server...při 1TB úložišti OneDrive a oproti tomu 32 GB mininotebooku je to dost problém...ale zlaté oproti firemnímu sharepointu alias OneDrive pro business

2) prohlížeč Spartan/Edge je dost okleštěný, takže něco je třeba řešit přes Internet Explorer, tam se mi ale přestaly automaticky synchronizovat záložky, hesla, historie, to zas běží jen na Edge...když používáte jiné prohlížeče, tak Vám to vadit nebude...

Jirka

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.