Jak instalovat app bez inetu?

Od: Datum: 10.08.15 11:14 odpovědí: 3 změna: 10.08.15 13:53
avatar

Prosím,prosím,jak mám nainstalovat apky do tabletu,který se nechce napojit na inet?Propojím ho s PC,ve kterém mám internet,zapnu aplikaci Kies,ale nic se neděje.Jde mi o to,abych si do něj nainstaloval hry- diamanty,google play pozná model a ukáže mi aplikace ,které se na tento model hodí,ale u tohoto tabletu to nejde ani tak ani jinak.Jak tedy na to ,abych tabet napojil na PC s inetem a z google play si mohl stáhnout tyto hry diamanty?U ostatních přístrojů mi to funguje.Moc prosím,poradte mi,jak na to.Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.15 12:43
avatar
Když chceš instalovat aplikací staženou jinak než přímo z gogle play. Můžeš ji najít třeba i na uložto nebo jinde. Takovou apku dostaneš do tabletu přes paměťovku. Jen musíš v nastavení najít a povolit kolonku - povolit instalaci z neověřených zdrojů.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 12:49
avatar

To vím -mě jde hlavně o to,jak mám poznat,který diamanty pro ten tablet jsou určeny!A jak propojit tablet přes PC do inetu na google play!

Datum: 10.08.15 13:53
avatar

Co takhle napsat název tabletu? A jsi u Google přihlášen?

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.