Zvuk z televize

Od: Datum: 01.08.15 21:33 odpovědí: 3 změna: 03.08.15 11:29

Zdravím Vás všechny, mám problém s TV se kterým jsem se ještě nesetkala a ani jsem o tom neslyšela. TV máme jeden rok a teď nám hlasy u žen/ne vždy/ jakoby šišlají, nebo spíš mají špatné sykavky/jako by měly dámy rovnátka/.Je to hlavně u zpráv. Nevím zda je to televizí nebo satelitním přijímačem, ale je to dost nepříjemné. Děkuji za rady všem, moc děkuji i když je to neobvyklý dotaz.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 01.08.15 21:40
avatar

Dobrý den, najděte si v menu TV nastavení pro zvuk a pokud to tam je možné, tak si stáhněte výšky a přidejte basy. Případně vypněte nějaký zapnutý zvuk. efekt. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.08.15 23:37
avatar

V TV by mělo být možnost továrního nastavení pro jen zvuk nebo celkově. Případně nastavte jen mono či základní hlas a postupně vylepšujte a porovnávejte.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zeli®
Datum: 03.08.15 11:29

Podobně jako kolega bych jako první věc udělal tovární reset (obnovit tovární nastavení, obnovit nastavení, obnovit původní...) - pokud si nebudete vědět rady, jak na to, určitě to bude psáno v manuálu. Pokud nepomůže návrat do továrního nastavení, bude se velmi pravděpodobně jednat o nějaký hardwarový problém (poškozený reproduktor apod.).

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.