Nefunkční displej Samsung Galaxy Ace 4

Od: Datum: 30.07.15 10:45 odpovědí: 2 změna: 30.07.15 20:46

Dobrý den, mám mobil Samsung G357 Galaxy Ace 4. Před pár dny jsem chodil venku v dešti a mobil možná navlhnul.Taky mi jednou spadl, takže nevím jestli je to deštěm nebo tím nárazem.Když jsem přišel domů, tak jsem zjistil že na mobilu nefunguje displej.Na tlačítka mobil reaguje, zvuk funguje taky, dokonce i displej reaguje na dotyk, ale zobrazuje se jenom černá obrazovka.Nevíte prosím někdo čím by to mohlo být a jestli se to dá nějak spravit?Pomohla by třeba výměna displeje?Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.15 20:29
Osobně bych napíchnul ten telefon na počítač, zálohoval data a než zkoušet měnit dysplej, tak raději telefon. Může být špatná základní deska a výměna nebude mít cenu. Nebo to rozeber a zkontroluj. Jak bude na desce koroze, tak to ani nezachraňuj.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: bmbx®
Datum: 30.07.15 20:46

Souhlasím, že může být vadná i deska, ale nesouhlasím s názorem, že pokud bude na desce koroze, že to nestojí za záchranu. Opucovat štětečkem ze skelných vláken a mobil může makat dál ;)

Problém spíš vidím v tom, bezpečně zjistit zdali je vada na desce, nebo v displeji. Už jsem takovou situaci řešil, ale to jsem měl k dispozici dva totožné telefony (jeden funkční) a prohozením desky jsem identifikoval, kde je vada.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.