Genius G-Shot 510 neudrží nastavení

Od: Datum: 29.07.15 14:47 odpovědí: 1 změna: 30.07.15 06:42

Koupil jsem jej dceři, tedy s ním nefotím (ona je to spíš hračka). Provedl jsem kdysi prvotní nastavení a od té doby si dcera jaksi stačila sama. Nyní přišla, že na ní foťák "mluví cizí řečí", takž- to e jsem nastavil znovu češtinu a považoval to za vyřízené. Nebylo. Metodou pokus - omyl se zjistilo, že foťák skočí po vypnutí do továrního nastavení, tedy veškeré parametry je nutno nastavit znovu. Nepomohlo zresetování, vyndání baterek a jakým způsobem je u tohoto typu fotoaparátu řešena paměť - to, upřímně, nemám tušení. Ale jsem přesvědčen, že krátkodobě, tj. třeba při výměně baterií si to původně nastavení udrželo. Pro jistotu zkusím jiné baterie (až se k nim dostanu), tyhle mají evidentně problém s výdrží, ale vidím to na reklamaci. Může mne někdo uvést do obrazu, jak by to mělo fungovat, v ideálním případě zda někdo nenarazil na stejný problém?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 30.07.15 06:42

Paměť je držena malým interním akumulátorem, nebo vysokokapacitním malým kondenzátorem, u některých výrobků přebírá napájení nejen při vyjmutí hlavní baterie, ale i při pouhém vypnutí.

Setkal jsem se s takovým problémem u foťáku, mobilu, navigace...

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.