Jak odstranit aktualizaci softwaru?

Od: Datum: 25.07.15 07:44 odpovědí: 4 změna: 26.07.15 00:14

Dobrý den! Včera se mi na mobilu Samsung Galaxy A3 objevila možnost aktualizace softwaru na android 5.0. Já ale mobil aktualiovat nechci. Snažila jsem se to nějak odstranit, ale nešlo to. Navíc se mi v horní liště ukazuje: Aktualizace softwaru-aktualizace byla odložena. Přitom já jsem předním nic takového nestahovala... Prosím, nevíte jak se to dá odstranit? A proč se tam ta aktualizace objevila z ničeho nic? Děkuji moc všem za odpovědi! :)

anonym123


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.07.15 08:09
avatar

Dobrý den, u OS v PC lze automatické aktualizace zakázat - pokud najdete tuto možnost v nastavení svého mobilu, tak to zakažte (nepovolujte). Zdravím!

doplněno 25.07.15 14:46:

anonym123 - Takže, Vy tam nemáte tu volbu Zakázat. Ovšem, když tam neoznačíte ani jednu z těch dvou možností, tak by to mělo být stejné jako zákaz, resp. neměla by být žádná aktualizace.

Nebo tam nelze nepotvrdit žádnou variantu a jedna musí být vždy vybrána?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.07.15 08:51

Keďže vývoj ide stále do predu,tak pri výrobe a inštalácii sa už myslelo na ďalší systém,tentoraz android 5,ktorý sa vyvíjal a tak bol nastavený tak,že ak už bude k dispozícii,tak sa vám ponúkne možnosť na aktualízáciu novšieho softweru,čo sa aj vám stalo.vy ju môžete prijať alebo ignorovať,poprípadne v nastavení,ak je možnosť zakázať.Niečo podobné sa teraz deje u Windows na PC kde sa ponúka možnosť prechodu z windows 7,8 prechod na 10.Toto upozornenie vám prišlo preto,lebo operačný systém smartfonu je cez mobilnú a internetovú sieť prepojený a synchronizovaný ako napríklad PC.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: anonym123
Datum: 25.07.15 14:31

A mohla bych se Vás zeptat, jak aktualizaci zakážu? Když v Nastavení rozkliknu aktualizace softwaru, vyskočí my tyto možnosti: 1) aktualizovat 2) Automatická aktualizace (kontrolovat aktualizace automaticky). Co bych měla udělat dál?

Datum: 26.07.15 00:14
avatar
Pokud chcete jen odstranit to upozornění, zkuste na něj dlouze kliknout a zvolit třeba nerušit.
Nebo najděte ve správci aplikací aplikací "Aktualizace softwaru" a zakažte jí zobrazovat upozornění.
doplněno 26.07.15 00:16: To jen jako příklad, odkliknout a je to.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.