Zastavuje si mi cd a dvd a píše BAD DISC

Od: Datum: 21.07.15 19:20 odpovědí: 3 změna: 22.07.15 19:43

Dobrý den zkusil jsem videa ve formátě kterej s mi radil a šlo to.

Podruhé už při načítání se disk zastavuje a píše BAD DISC.

Nevíte co je s tou mojí mechanikou?

Vaše 22aa.

Děkuji.

A nashledanou.

Díky za radu.

doplněno 21.07.15 19:23:

tgn

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 21.07.15 19:34

Dobrý den, zkuste tam také nějaké originální CD nebo DVD, jestli bude rozdíl. Ta pálená média jsou pro tu mechaniku hůře čitelná, resp. přestává je načítat dříve, než originální.

Pokud jste si jistý kvalitním vypálením (vypalujte vždy na menší rychlost - bude menší ta možnost chyby čtení) a pokud není jiná závada mechaniky, tak ji zkuste vyčistit použitím čistícího CD.

Ale, ještě zkuste lépe vypalovat - kvalitní a čistý nosič i malá rychlost vypalování. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Od: bmbx®
Datum: 21.07.15 20:04

Vypalovat na nížší rychlost má své meze, naplatí, že čím nižší ryclost tím důkladnější a lepší vypálení, doporučuje se spíš jen o jeden stupeň manší než maximum.

Čistící disk očistí pouze horní zaostřovací čočku, ale mnohdy je nečistota pod ní, na zrcátku a ostatních optických členech snímače.

Ohodnoceno: 2x

Od: 22aa
Datum: 22.07.15 19:43

Děkuji velmi moc možná to zejta zkusím.

Ted je na to vypalování a zloušení pozdě,abych nenarušil sousedy.

Nashledanou,nyní uzavírám tuto otázku.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.