Přeškrtnutý mikrofon při volání

Od: Datum: 20.07.15 07:07 odpovědí: 6 změna: 20.07.15 09:06

Dobrý den,když mi někdo volá tak mám přeškrtnutý mikrofon při volání a neslyším ho.Když kliknu na ikonu mikrofonu stejně se nespustí.Myslíte,že je to na reklamaci?

doplněno 20.07.15 07:20:

Ještě doplním,že já volajícího slyším.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 20.07.15 07:20

Dobrý den, myslím, že na reklamaci to nebude. Spíše to bude na přečtení návodu a "poštelování" telefonu podle něho - vypnutý reproduktor zase zapnout. Zdravím!

P.S. Mikrofon asi funguje, slyšet jste, ale Vy nic neslyšíte. Zkuste ikonu reproduktoru.

doplněno 20.07.15 07:26:

No, ujasněte si pojem mikrofon (mluvit) a reproduktor (slyšet). Potom postupujte podle návodu.

Jedno z toho je vypnuté.

doplněno 20.07.15 07:57:

Je možné, že to bude ovládáno přes nějaké (rychlé) tlačítko přímo na mobilu, které jste zmáčkla asi omylem.

Ohodnoceno: 0x

Od: terew
Datum: 20.07.15 07:23

Ne je to obráceně.Já je slyším,ale oni mě ale ne.

Datum: 20.07.15 08:05

Zkusil jsem obnovit telefon do továrního nastavení,ale problém přetrvává

Datum: 20.07.15 08:19

Jaký telefon to je?

Datum: 20.07.15 08:25

sony xperia sp

Datum: 20.07.15 09:06

Zkusil bych nasledující. Zkus udělat nějaký hovor, a otoč při něm telefon na šířku,aby se změnila pozice ikony a klikni na ni, jestli se ten mikrofon zapne,aby se zjistilo jestli je vada v místě displeje. Když to nepůjde, kouknul bych v nastavení aktualního profilu, který máš,jestli tam není nějaká položka nastavení na vypnutý mikrofon, a pak ještě zkusit reset tlačítkem na zadní straně pod krytem.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.