Telefon do 2500kč

Od: Datum: 18.07.15 16:37 odpovědí: 10 změna: 23.07.15 09:21

Dobrý den,rozbil se mi telefon,a scháním nějáký do 2500kč,představuji si aby měl android a měl 5 palcový displej,jaký je za tuto cenu nejlepší,koukal jsem a je tam tolik značek,používal bych ho na navigaci a někdy na hry a hlavně telefonování,děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 18.07.15 17:43
No za 2500 ti toho na hry mobil moc nepředvede. Když budeš hodně dobře vybírat seženeš čtyřjádro s 1GB ramkou. Z oficiální nabídky je za tyhle peníze na trhu myslím akorát tak nějaké Prestigio, Op3nDot v tescu a nějaká ta lumia ( ta ale na windows mobile ). Z neoficiálních zdrojů pak přístroje které nejsou oficiálně určené pro český trh. Z těch je do tří tisíc nejlepší volbou Jiayu g3, někdy se na hranici 3000 sežene i Xiaomi redmi. Ostatní čínské značky jsou už dost sázkou do loterie takže bych je kupoval v oficiálních větších eshopech tipu Alza, CzC nebo Mironet.
Samozřejmě největší rozlet ve výběru bys měl při nákupu přímo z Číny. Tam se za 90$ dá občas koupit i osmijádro v akci se 2GB ram. ( Cubot, THL. MLAIS)
Ohodnoceno: 2x

Od: kubajs
Datum: 18.07.15 17:59

a co tenhle: http://www.smarty.cz/GOCLEVER…antum-500-cerny/10822/Produkt ten se mi zamlouvá nejvíc,akorát se chci zeptat zda má české menu,nebo jak to poznám,někde to není

Datum: 18.07.15 19:25
Mobily od nich neznám ale Goclever byly jedny z prvních tabletů prodávaných na našem trhu a co vim, tak byly hodně poruchový.
doplněno 18.07.15 19:30: Poslední věta popisu říká že menu je v češtině.Gigová Ramka, baterka 2000 mili. Foťák 5mpix to jsou vlastnosti který by člověk měl za tu cenu brát jako základ.
doplněno 18.07.15 21:36: Než to koupíš podívej se po českých shopech na DOOGEE Valencia2 Y100 Pro 4G LTE.
Číňan mi ho nabízel v předprodeji za 86$ takže by se možná u českých šmelinářů pod 3000 mohl vejít. Proti tomu tvému to má v lepší verzi 2GB ramku Gorilla glas na displeji a foťák 13mPix. Hledej tu verzi s větší ramkou oni šejdíři samozřejmě nabízejí jako Doogee Valencia starší tip za stejnou cenu.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 23.07.15 09:21

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.

Vždyt je to tam napsané ! Zkopírovala jsem to jen sem.

Ohodnoceno: 0x

Od: mot
Datum: 18.07.15 22:20
Urcite bych nekupoval zadnou z tech levnych číň. Tvari se nadupane, ale nestoji za nic...

Datum: 19.07.15 07:01
Pak by ti toho ovšem za 2500 na našem trhu moc nezbylo. Kór když připustíš že pod tvoji definici "levná čína" spadne tím pádem i Huawei a třeba HTC
doplněno 20.07.15 14:55:

Čekal jsem až se zas ozve někdo s teorií, že nejlepší androidový telefon v nejlevněší třídě je vždycky Lumia s pindousem.

Možná máte pravdu že dobrý telefon v levné třídě je Nokia, ale když je dotaz položený _Hledám telefon na androidu na hry_ tak se snažím odpovídat na dané téma.

A co se týče narážky na to, že nemůžu srovnávat nějaké Doogee a HTC, tak můžu. HTC dožívá z časů bývalé slávy zatímco Xiaomi, ZTC, Jiayu, Doogee a další trhají prodejní statistiky.A není divu, když si takový gigat jako HTC dovolí dát na trh takový telefon jako třeba HTC one M8 a nedá mu za tu cenu ani gorilla glass

Od: mot
Datum: 19.07.15 11:50
To uz zalezi na tazateli, jestli neslevi z naroku nebo neprida finance.
A srovnavat huawei s nejakym dooggee?

Od: danner122
Datum: 19.07.15 08:06
Za takovou cenu SK kup radci tlačítkovej jinak ti nepůjde za rok zvednout ani hovor. Kouhni se na htc desire C nedávno jsem kupoval novej za 5000

Datum: 19.07.15 09:15
Za 2500 si sezen nakou lumii s WP. Za tu cenu android neni dobry , ty levne ciny maji problemy s GPS. Pozor na to. Chcesli android nasetri aspon na honor 3c , nebo ber bazarovku.
Ohodnoceno: 1x

Od: jmlc®
Datum: 20.07.15 15:04

Nokia Lumia - jsem si pořídil manželce a baterie je za den v ...

Koupil jsem si v tescu ve výprodeji za 1500,- mobil Pentagram - na hry je super, baterie snad 4,5Ah - ale je to cihla ..nicméně s Android 4.4, 8mega foťák, 2 diody... Dual sim, sem tam nějaký ten prográmek...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.