Jak na ČT se starším sat.přijímačem?

Od: Datum: 14.07.15 21:33 odpovědí: 5 změna: 15.07.15 22:08

Zdravím, mám starší satelit Homecast eM-200CR s kartou Cryptoworks.V současnosti lze z českých stanic přijímat jen ČT24 /kromě některých dalších jako na př.náboženský nebo hudební kanál/. Chtěl bych přijímat alespoń veřejno-právní kanály přes satelit , protože mám nekvalitní pozemní signál.Musím koupit nový sat.přjímač nebo existuje jiná možnost, jak zmodernizovat přijímač stávající? Děkuji za radu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.07.15 22:00

Být na tvém místě, tak koupím nový přijímač. Hlavně musí umět Irdeto, což ten tvůj neumí a co jsem tak četl, s modulem Irdeto je v tomto přijímači tolik problémů, že se nevyplatí do toho jít. K přijímači musíš koupit ještě novou Irdeto kartu. Pak to vše bude fungovat. Osobně mám HD-Box a maximální spokojenost.

Ohodnoceno: 2x

Od: satelit
Datum: 14.07.15 22:11

Tolik let Skylink měnil karty Cryptoworks za ICE karty. Dnešní plnohodnotná karta Irdeto přijde asi na 1400 Kč

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.07.15 06:15

Pro bezplatný příjem všech programů ČT slouží Karta ČT, pro širší programovou nabídku jsou určeny karty Skylink. Dekódovací karta je k dispozici všem poplatníkům TV poplatku s trvalým pobytem na území naší republiky, a to např. prostřednictvím prodejců satelitní techniky.

http://www.ceskatelevize.cz/v…lni-satelitni-vysilani-dvb-s/

http://www.skylink.cz/praktic…ekodovaci-karty#Karty+Skylink

Pokud budete používat KARTU ČT, neplatí se servisní poplatek, platnost karty není omezena (prozatím...)

Datum: 15.07.15 08:36

Nemá absolutný zmysel investovať do vášho starého prijímača,ak chytáte skylink tak potrebovali by ste kartu irdeto a neviem,či váš model ju podporuje a hoci by to šlo,tak po novom roku pravdepodobne skylink vypína SD vysielanie a bude len HD a to váš prijímač nemá,takže za pol roka vám bude ten prijímač aj tak nanič.Kúpte si nový prijímač na skylink aj s kartou alebo sa poobzerajte po iných poskytovateľoch satelitnej televízie,no za ponuku sa platí.Niektorí poskytovatelia vám komplet poskytnú k uzavretej zmluve.

Datum: 15.07.15 22:08

Díky všem rádcům, koupím nový přijímač.Dávám body.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.