Čím nahradit dosluhující DVD rekordér

Od: Datum: 04.07.15 10:53 odpovědí: 6 změna: 05.07.15 10:26

Dobrý den,

moc prosím o dvě rady a díky předem:

1.dosluhuje mi už asi 4 videorekordér a řeším, co pořídit místo něj, tak abych mohla oblíbené programy nahrávat a poté dodatečně kdykoliv sledovat.Hledám nějakou cenově rozumnou variantu.:)

Lze nějakým způsobem z "polámaného" DVD rekordéru "vytáhnout" to , co v něm zůstalo nahrané na HDD, ale DVD už nejde spustit - zapnout?

Díky!:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 04.07.15 10:57

Dobrý den, možností je více. Např. pořídit si TV tuner do PC a nahrávat si pořady na HDD.

Nebo si koupit multimediální centrum (krabička s HDD) či settopbox s HDD. Původní HDD z přehrávače by mohl ještě fungovat po jeho vymontování z přístroje a připojení k PC. Zdravím!

doplněno 05.07.15 01:15:

nikdo - podívejte se viz odkaz. Je třeba si dobře vybrat podle své představy a zjistit si info o přístroji.

https://www.alza.cz/domaci-ki…a/hdd-prehravace/18845960.htm

Ohodnoceno: 2x

Datum: 04.07.15 23:21

bene, Já se připojím, řeším stejný problém. PC mám ale nechci na tohle používat. Chtěl bych autonomní přístroj. Co je to to "multimediální centrum"? Co mám dát do vyhledávače, abych to našel?

Jinak HD z DVD rekordéru Philips, nejde načist v PC ani systémovými SW, ani SW na zálohování HDD. Zkoušel jsem dva.

Ohodnoceno: 0x

Od: ctenar
Datum: 05.07.15 04:28

Moc bych se divil, kdyby vyrobci pouzivali jiny souborovy system, nez nektery z tech nejbeznejsich deseti nebo kolika (FAT, ext, ...). Spise nepouzivaji MBR strukturu apod. a tak jsou z toho Wokna zmateny. Po zadani spravnych parametru do ovladace souboroveho systemu u operacnich systemu, ktere to umoznuji (Linux, ...), by to melo jit precist.

Od: bmbx®
Datum: 05.07.15 08:13

ctenar:

s oblibou je výrobci na nahrávku videa na HDD v STB používán tkzv. tiny UDF

Od: ctenar
Datum: 05.07.15 10:26

UDF je prave jeden z tech standardnich beznych souborovych systemu. Nevim sice, jake upravy jsou provedene v tom Tiny, ale precist ten disk nemuze byt nemozny problem.

Diky za info. Usetril jsi mi cas na Googlu.*palec*

Datum: 04.07.15 11:00
Já bych koupil set top box s nahráváním, pro větší komfort klidně dvoutunerový a k tomu externí HDD.
Nahraješ tam tuny filmů.
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.