Mobilní připojení 500 MB

Od: Datum: 02.07.15 20:20 odpovědí: 5 změna: 03.07.15 11:29

Dobrý večer,přeji všem.Na internetu jsem našel nabídku nejlevnější internet na měsíc,jelikož jedu na měsíc na dovču a není tam wifi tak proto ta služba http://www.nejlevnejsipripojeni.cz/objednavka/52/. Myslíte že mi to bude stačit nebo ne?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 02.07.15 20:26
avatar

Dobrý den, na brouzdání po internetu a psaní mailů to stačit bude - jinak asi ne. Ale, nemáte zaručeno pokrytí signálem v místě, kam jedete, cena je také "zajímavá" a závazek je snad na 24 měsíců. To by mně vše dost vadilo. Zdravím!

P.S. Ty možnosti využití jsou tam v tom odkazu popsány hned v úvodu. Vodafone nemá dobré pokrytí signálem.

doplněno 02.07.15 20:41:

Závazek na 24 měsíců znamená, že když tu službu ukončíte dříve, tak budou chtít zřejmě něco doplatit. Ale, pokud o to stojíte, tak si to vše prokonzultujte předem a přímo s Vodafone.

doplněno 03.07.15 06:06:

emrich - ten Váš další odkaz je zcela stejná nabídka jako byl ten první odkaz, ale na jiné stránce.

Myslím, že ten Váš záměr, že si koupíte mobilní internet pouze na jeden měsíc, je nereálný. Všude je závazek ve smlouvě na 24 měsíců (a musíte mít modem do portu USB). Vy využijete měsíc toho provozu a potom je povinnost ještě dalších 23 měsíců internet platit. Pokud smlouvu ukončíte dříve, tak za to silně zaplatíte (zřejmě doplatíte cenu modemu, který Vám poskytovatel poskytne dotovaný).

U Vodafone jsem našel i možnost koupit si ten internet bez smlouvy (bez závazku), ale je to dražší a nevím, kdo platí ten modem, resp. kolik stojí. Také je tam možnost si službu objednat, zkoušet 30 dní a potom ji vrátit - to je asi zajímavé, ale zase nevím, jaké potom Vodafone dělá kličky. Vše najdete přímo na stránkách Vodafone.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: emrich
Datum: 02.07.15 20:33

Děkuji,no právě na brouzdání to mám protože bes wifi už nikdo nepřežije.Dost silný signál je ve vedlejší vesnici tak bych si tam chodil na procházky se psem.No a co je to ten závazek na 24 měsíců?

Datum: 02.07.15 20:31

Pokud to nemá neomezené stahování dat nemá cenu o tom uvažovat.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: emrich
Datum: 02.07.15 20:52
Od: emrich
Datum: 03.07.15 11:29

Tak nakonec jsem rozumný člověk a vydržím měsíc bez wifi člověk by si to mohl zkusit aspoň jeden měsíc třeba jestli jste sledovali pořad Dovolená v protektorátu tak tam vůbec něměli mobili atd. zkuste si to také bez mobilu Doporučuji Emrich.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.