Jak funguje dobití Skylink HD M7 karty?

Od: Datum: 02.11.15 07:50 odpovědí: 5 změna: 04.11.15 00:14

Ahoj,
Když jsme kupovali satelit, tak k němu byl logicky i ten modem do kterého se strká taková ta karta, která byla samozřejmě taky k tomu, ale po nějaké době to přestalo fungovat a nebyly k nalezení žádné programy, tak by mě zajímalo jestli je možné tuto kartu, která byla obsažena v tom balení se satelitem a modemem znovu nějak nabít třeba na měsíc.
Pokud ano - musel bych zaplatit ten prvotní poplatek, který se pohybuje kolem 900Kč nebo né?
A kolik by to asi tak stálo na měsíc? Našel jsem na jejich webu (skylink) cenu 55Kč/měs. za nějaký servisní poplatek, není to nějak málo za všechny programy z balíčku Digital a Digital HD?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.11.15 08:40

Záleží na tom, kdys tu kartu kupoval a jak dlouho karta nefunguje.

Pokud karta nefunguje déle než 1rok, tak ji Skylink deaktivoval a pro provedení nové aktivace musíš zaplatit.

Pokud je karta funkční méně než 1 rok, tak snad ještě není deativovaná a potom stačí zaplatit servisní poplatek a nebo si předplatit nějaký balíček programů.

Pro bližší informace je nejlepší kontaktovat firmu Skylink a s nimi řešit co vlastně chceš.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 02.11.15 08:43
avatar

Taky mám jednu zablokovanou kartu, ale než platit odblokování 900Kč to je lepší sehnat nějakou jinou novou kartu. Těch 55,-Kč je za ten základní balíček českých a slovenských kanálů a minimálně platba na 1-2 roky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jentak
Datum: 02.11.15 12:23

pokud nemáte registrovanou kartu u Skylink, musíte provést registraci karty. Lze to provést na jejich Webu. Počítejte s tím, že budete muset mít zaplacený TV poplatek, tedy, že budete mít, myslím že se tomu říká číslo uživatele.

Potom platíte buď jen serpo a máte jen základní nabídku asi 20 českých a slovenských programů. Lze platit měsíčně, inkasem z účtu. Nebo si připlatíte za některý z programových balíčků, nebo si programy nakombinujete podle svého. Tady nevím, jestli lze platit měsíčně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.11.15 22:55
avatar

existuje více možností nabití - záleží na tom,zda je karta "mrtvá"pát dnů a nebo více než rok-viz další příspěvky.

Je možné :

-pro sledování pouze ČT 1,2,24,čt sport+ některé další volné dodat skylinku potvrzení o tom,že máte zaplacených 135 Kč měsíčně za příjem televize(tiskopis je na stránce skylinku),

-platit SIPEM a potom pozor,je lepší platit 55 Kč než zaplatit na 12 nebo 24 měsíců (je to divné,ale zkuste kalkulačku),

-pokud to máte jako já na chatě a potřebuji to jen několik týdnů v roce, potom pomocí SMS na 10 dnů

všechny tyto informace ale naleznete na jejich web stránkách

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.15 00:14

Ahoj. Taky jsem už přešel na to placení se SIPO měsíčně. Nemusí se na to myslet a pohne to s případným nějakým přeceněním. Tak mi to docela vyhovuje.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.