Našeptávač / klávesnice

Od: Datum: 29.06.15 13:57 odpovědí: 6 změna: 29.06.15 15:30

Ahoj, poradí mi někdo s psaním zpráv v mobilu? Chtěl bych, aby, když napíšu "cas", tak to defaultně napsalo čas (je to v nabídce) a ne CAS! Nebo když napíšu "mit", tak aby to napsalo mít a ne MIT. Už mě to vytáčí a nebaví mne to. Nevíte někdo, kde co nastavit, aby to sakra fungovalo? Je toho víc, ale tady to je nejčastější. Přidat nové slovo umím, to jsem dělal milionkrát .. ale nikdy to nepochopilo, že prostě cas má být čas a mit má být mít ... trhá i to už žíly, poraďte plííís :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.06.15 14:01

Podržte chvilku déle písmena, kde chcete mít háček (prostě písmena s diakritikou) a nabídne vám to i č a další, pak požadovaná slova uložíte...to umíte...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.06.15 14:31

Ano, to jsem psal, že umím. A co s tím dál? Když pak napíšu cas, tak to stejně napíš CAS :(

Datum: 29.06.15 14:01

no mrkl bych se na nastaveni klavesnice jestli je vubec ceska, jinak pro vasi informaci, kazdy znak s diakritikou je bran jako 2 nebo 3 znaky, tzn cim vic cestiny v sms tim vic zprav to sezere

Datum: 29.06.15 14:32

Délku neřeším, neplatím telefon a nedělá mi problém psát delší zprávy. Co mne ale štve, že to pokaždé musím zovu a znovu přepisovat jako vocas a už mne to fakt nebaví. Potřebuju prostě, aby telefon věděl, že když napíšu cas, tak má doplnit čas a podobně ... prostě ho to NAUČIT. To je to, co tu hledám.

Datum: 29.06.15 15:01

Používám tuhle klávesnici, údajně má velmi dobrý našeptávač. V nastavení mu dovol, ať se smí dívat do sms a mailů na tvoje obvyklá slovní spojení.

Pokud chceš zůstat u klasické klávesnice, tak si ta problémová slova zkus zadat do slovníku ručně (Nastavení - Osobní slovník), případně zkusit jiné nastavení automatických oprav.

Datum: 29.06.15 15:30

V nastaveni klavesnice musi byt moznost T9 slovnik

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.