Po výpadku proudu se pračka nerozběhne

Od: Datum: 25.06.15 18:18 odpovědí: 4 změna: 25.06.15 19:57

Dobrý den.mám pračku Whirpool,přední plnění.Prala,několikrát velice krátkodobě vypli proud,ale hned šel.Pračka už ani nevypustila vodu,nejde zapnout,displej ani neblikne.Zkoušel jsem odpojit i ten odrušovač,hned u přívodu proudu,pračku jsem připojil rovnou k vedení k elektronice.Taky nic,jako bez proudu. Máte s tím prosím,zkušenost? Děkuju

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.15 18:49

Asi vypadla (zhořela) pojistka uvnitř myčky někde v na desce s elektronikou. PS: a do zásuvky na zdi vám 220 V jde?

Ohodnoceno: 0x

Od: fulinpavel
Datum: 25.06.15 19:31

Děkuju za odpověď,zásuvka v pořádku.To by byla pojistka na tišťáku na hl.ov.panelu?

Od: jmlc®
Datum: 25.06.15 19:49

Myslím si, že došlo ke krátkodobému přepětí a elektroniku v pračce to spálilo. Poptejte se v domě, jestli neměl někdo podobný problém s televizí, PC, rádiem,... sepíšete žádost o náhradu na dodavatele elektřiny.

Datum: 25.06.15 19:57

Mrknout, zda li tam není spínaný zdroj. Něco podobného se mi stalo sice u jiné elektroniky, která normálně X let běžela nostop v v provozu a po odpojení a zapojení do zásuvky nejela... A zase onen zrádný filtrační kondík...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.