Delete tablet

Od: Datum: 24.06.15 13:19 odpovědí: 3 změna: 26.06.15 16:16

Pro mne záhada. Paměť tabletu skoro vyčerpaná a najednou koukám, že mám vymazanou celou složku, adresář. Jistě mohla by to být neopatrnost práce s Total Comandrem. Jenže ony byly takto vymazány další tři adresáře a to kompletně. Mezi nimi byla jediná souvislost, ze to vše byly klipy stažené z YouTube a odjinud programem TDM a TubeMate, ostatní adresáře jsou nedotčené . Snad jediná výjimka. V jednom tom smazaném adresáři zůstaly dva soubory stažené právě včera, ostatní měly nižší datum. Napadá někoho nějaká souvislost. A když už, nezná někdo způsob obnovy souborů v interním úložišti Androidu.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.15 14:56
avatar
Se správným programem který z počítače zpřístupní systémové soubory tabletu taky budou vidět by měl záchranu dat zvládnout i obyčejný záchranář tipu Recuva.
doplněno 26.06.15 14:57: Myslím že ADB
http://www.svetandroida.cz/ct…it-android-s-pocitacem-201401
Ohodnoceno: 0x
 
Od: tablet
Datum: 26.06.15 15:18

Hledal jsem. Aplikace v Android žádná. PC sice nemám, ale někde jsem se dočetl, že vnitřní paměť tabletu se vůči PC nechová jako externí úložiště, takže nelze použít Recuva a pod.

Teď to již bude stejně přepsané. Spíš by mne zajímalo jak k tomu mohlo dojít, abych se toho příště vyvaroval. Zmizel adresář downloads v kterém zůstaly poslední dva soubory. Pak zmizely další dva adresáře do kterých se z adresáře downloads soubory přemísťovaly. Zmizel adresář video kde byly soubory z YouTube. A adresář download kde se ukládají různé pdf z netu, obrázky uložené z mailu a pod. zůstal nedotknutý.

Nevím jaká je mezi soubory a adresáře souvislost. Snad stahování stejným programem a přípona. Jako by z celého tabletu zmizely všechny soubory s příponou mp4 a ty dva zbylé mohly být nahraný až po vymazání. Nevím zda špatnou manipulací s Total Comandrem je tam nějaká možnost projet celý tablet.

Asi nainstaluji apku která vytvoří koš.

Datum: 26.06.15 16:16
avatar
Právě že s tím ovladačem ADB pak už počítač z widlí do androida vidí. ( Taky záleží na značce. ) Takže by měla vidět i recuva. Jde jen o to jestli Android dovolí počítači dělat zásahy do souborů. Nevím, já mám starý tablet POV na který ještě fungovaly jiný utility ale v podstatě nikdy jsem je nevyužil protože je to klimpr a já přes počítač jen pořád do kola instaloval nový a nový ROMky.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.