Data se sama zapínají

Od: Datum: 16.06.15 09:44 odpovědí: 5 změna: 17.06.15 21:23

Dobré dopoledne, potřebuji poradit s tlf. Mám chytrý tlf s androidem, do včerejška bez problému. Včera mi začaly naskakovat reklamy mimo dobu, kterou jsem byla na datech, stále dokola jsem je vypínala. Dnes jsem si všimla, že jsem na datech opět připojená i když mám "ruční" zapínání. Vypnu je, data se do minuty znova zapnou, samy od sebe. Nevíte někdo kde je problém?

doplněno 16.06.15 10:01:

Dle návodu na netu jsem samozřejmě data vypla, několikrát , ty se ale opět samy načtou. Mám IGET X45.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.06.15 15:55

V nastavení ... nebo máš nějaký vír *nevi*

Ohodnoceno: 2x

Od: iv®
Datum: 17.06.15 17:53
V nastaveni jsem zkousela vse...dela to stale..a vir poznam jak?
doplněno 17.06.15 18:40: Tak problem zda se vyresen...sice jsem resetovala mobil, a blblo to dal...pak jsem stahla antivir , nadel sest viru a ted uz hodku v pohode. Takze doufam ze to takto zustane. Dekuji.
doplněno 17.06.15 18:41: Nasel
doplněno 17.06.15 19:47: Super...mobil funguje opet bez problemu...v zivote by mw nenapadlo ze muzu mit v tlf nejaky vir.
Datum: 17.06.15 20:59
Vir to nebyl, byla to nějaká aplikace která je zapínala, příště čtěte oprávnění, které aplikavím při instalaci dáváte.
Ohodnoceno: 0x

Od: iv®
Datum: 17.06.15 21:14
Appka to nebyla...antivir odhalil vir...ted uz vse ok
Datum: 17.06.15 21:23

Víte, v linuxovém prostředí se viry nevyskytují, vyskytují se pouze aplikace, nebo jejich části, kterým povolíte provozovat Vámi popsanou činnost. Celý svět na úrovni bank, serverů používá linux = android, právě z důvodů špatné napadnelnutosti, ovšem co si odsouhlasíte jako povolení aplikace, to je Vaše věc...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.