IPhone 5S nebo Sony Xperia Z3 compact?

Od: Datum: 15.06.15 20:05 odpovědí: 7 změna: 15.06.15 22:44

Ještě mně napadlo, co třeba tenhle mobil? Který byste mi spíš doporučili?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.06.15 20:39

Sony z3 compact jsem v ruce ještě neměl, proto bych radil zajdi si do nějaké prodejny s telefony a vyzkoušej, co ti bude víc vyhovovat. Za mě iPhone 5S.

Ohodnoceno: 0x

Od: hos
Datum: 15.06.15 20:46

Víte, otázkou je spíše, který operační systém vám vyhovuje. Pak už to je vcelku jedno, jaký mobil zvolíte.

Od: velkejborec
Datum: 15.06.15 21:10

Měl jsem zatím Symbian*zed*, jiný neznám. Jen od vidění. Hledám něco příjemného*cteni*. Aby to bylo konečně "User friendly"*ua*To íPéčko je prý dobrý, známá to má a kámoše sestra taky. ta známá mi iOS ukazovala a zdá se mi to dobrý. Kámoš se k iP stavěl odmítavě ale když to pak viděl začal dost měnit názor.:) xperii má další kamarád tak si to chci nechat předvést co je to zač.

Prý ten Ios je bezporuchový, ještě se jí nestalo že by se kousl.

Od: bmbx®
Datum: 15.06.15 22:16

Tak jako Win na PC nejsou zrovna nejideálnější a přesto je používá velká většina lidí, tak to samé je s Androidem, do mobilu s IOS nebo Win má cenu jít tak maximálně pokud chceme telefon tak maximálně na telefonování a přehrání muziky *haha*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.06.15 22:18

Můžete to trochu víc rozvést?

Od: bmbx®
Datum: 15.06.15 22:26

Jak rozvést? Co je na tom nepochopitelného?

Prostě záleží k čemu všemu má mobil sloužit, android prostě v množství aplikací (dobrých / špatných a zdarma / za symbolickou cenu ) natolik vede, že je z čeho vybírat a mobil pak slouží podle představ majitele. To ostatních OS nelze s jistotou tvrdit. A že se někdy kousne? Ono všechno se někdy kousne

I nejvychytanější systémy se prostě kousají...

Datum: 15.06.15 22:44

Toto:

"do mobilu s IOS nebo Win má cenu jít tak maximálně pokud chceme telefon tak maximálně na telefonování a přehrání muziky"

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.