Barva mobilu

Od: Datum: 14.06.15 20:33 odpovědí: 21 změna: 24.06.15 18:05

jaký iPhone pro kluka, světlý nebo tmavý?

a) černá- vesmírná šedá

b) bílá-stříbrná

Kterou byste mi doporučili a proč?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.06.15 20:40

a chce ho vubec? to je dulezitejsi nez barva... bily asi ne, bily maj holky, budou se mu smat :)

doplněno 14.06.15 20:45:

no myslel jsem to tak, ze nekdy rodice chteji dat prekvapko darek ;)

doplněno 14.06.15 20:52:

no muj nazor uz mate, ja bych jabko nechtel ani zadara, ale to mate fuk... rozhodne bych nebral nikdy bily telefon :)

doplněno 14.06.15 21:07:

ja bych se holt zeptal jeho, na prekvapka se uz nehraje kor kdyz to je tak drahe...

...nevyndatelna baterii, OS pro tupouny, nic nelze zmenit, mam rad nad svymi pocitaci kontrolu a to mi da pouze android, kam si v pripade potreby nahraju uplne jiny ROM, ktery si dokonce pred instalaci mohu sam upravit ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: velkejborec
Datum: 14.06.15 20:53

Proč ne jablko?

Datum: 14.06.15 21:12

Nevím, baterii nepotřebuju vyndavat, to jsem dělal u starého když se kousal, ROM upravovat taky ne, stejně nevím jak, chci spolehlivost, bezproblémový chod a příjemné ovládání .

Datum: 14.06.15 21:24

no ja taky, ale rad mam kompletni kontrolu nad mym systemem, stejne jako jsem zvykly z windows, vemu si rom, osekam si ho, aby tam nebyly zadne nesmysly, odemknu telefon, abych mel admin prava a vyladim si phone stejne jako pracovni stanici PC, cistounky system bez kravin, ale jen jsem odpovidal na primy dotaz...

ja bych chtel cerny nebo stribrny, bily ne... ale jak rikam, zeptejte se na barvu primo syna a nebo to jdete koupit rovnou s nim (a vymyslete nejaky zastupny duvod, kam jdete a zachovate i to prekvapko ;) )

ve smyslu: hele kamarad potrebuje prestehovat skrine, jdes se mnou mi pomoct a bez kecu ;) a na konci bude novy telefon :)

doplněno 14.06.15 21:38:

ono jabko neni zadara a fakt by to stalo za to, byt si jisty, co koupit, aby byl syn stastny a spokojeny :)

Datum: 14.06.15 21:39

Úpravy softwaru - to je na mně moc složitý, hlavně svižnost a funkce bez problému.

Datum: 14.06.15 20:43

No samozřejmě že ho chci neasi. Jinak bych o tom nepsal! Ale viděl jsem že i kluci mají bílé mobily.

doplněno 14.06.15 20:50:

joudič: Jo tak, v pohodě...

Myslím to vážně, poradí mi někdo?

doplněno 14.06.15 20:50:

joudič: Jo tak, v pohodě...

Myslím to vážně, poradí mi někdo? Fakt se nemůžu rozhodnout, líbí se mi oboje.

Datum: 14.06.15 20:55

Tak já doporučím černou, protože jsem černý iPhone měl (vlastně ještě mám, ale nepoužívám).

Ale vážně, tohle je divně položená otázka. Že je bílý pro holky, to se mi zdá nesmysl. Rozhodl bych se podle sebe, jestli chci "klasiku", nebo snadno viditelný smartphone, který ale časem tak trochu "zajde", protože prostě. :)

Datum: 14.06.15 21:04

Jak, divně položená? Prostě nevím. Bílá mi připadá luxusní, a prostě (podle mně) k Applu patří, a nebudou zřejmě na ní tolik vidět otisky, teda pokud to nebude vysloveně špína. Černá je běžnější, to vidím u lidí furt, a jelikož mám starý mobil černý tak je vidět jak je to hned uchmatané. A taky je pěkná, taky se mi líbí.

Stejně na to musím pořídit obal tak bude vidět jen čelní strana kde je displej. Tak bude barva vidět jen trochu nahoře a dole od displeje...

Nevím

Datum: 14.06.15 21:13

Prosím kdyžtak ještě někdo k věci- bílý nebo černý?

Od: wamp®
Datum: 14.06.15 21:27
Černý *cteni*

Datum: 14.06.15 22:00

bílá-stříbrná

Datum: 14.06.15 22:24

*nevi*

Datum: 14.06.15 22:43

no vsichni uz rekli :) jak jsem psal nej by bylo ho do toho zatahnout, at se muze rozhodnout sam :)

Datum: 14.06.15 22:50

No on právě neví, líbí se mu obě*nevi*

Datum: 14.06.15 23:13

Když jsem měl iPhone 5S tak jsem měl taky černou-vesmírně šedou, ale jenom proto, že v té době ještě bílá verze nebyla v prodeji. Ale já už si koupím iPhone jedině v bílé barvě. Pokud si koupím iPad tak taky jedině bílý.

Datum: 15.06.15 11:58

černý *tanec*

Datum: 15.06.15 20:11

Za mě bílý, mám 5S v bílém a přijde mi, že více vynikne než v té černé, i 5 (třeba 4 se mi líbila jedinně v černé) pak je hezká i ta zlatá s bílou, ale přijde mi, že tuhle variantu má stašně lidí .. :)

Datum: 15.06.15 20:19

Zlatou ne, připadá mi jak pro kindergangsta *frajer*nebo kolotočáře:-D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 15.06.15 20:26

Místo dlouhé diskuse a výměny názorů jsi mohl na začátek dotazu zadat anketu,otázka,dvě odpovědi.

A pak se přizpůsobit většině... :) :) :)

Datum: 15.06.15 20:32

Jo to jsem chtěl, ale nějak se mi to nepovedlo - anketa tam nebyla vložená.*nevi* a otázka nešla smazat

Datum: 24.06.15 18:05

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.