GPS navigace s klávesnicí?

Od: Datum: 10.06.15 18:13 odpovědí: 2 změna: 10.06.15 18:44

Dobrý den,

otec si chce kupovat GPS navigaci, jelikož tu svou jsem už rok a půl nepoužil, a ani už nejezdím jako dřív; tak jsem mu ji chtěl dát. Ten říkal, že si raději koupí jinou. Na té mé mu vadí - že má dotykový display a když se náhodou (při nasazování na úchutku na skle) o ní zavadí, že se tam hned objeví "něco" přes celou obrazovku.

Nikdy jsem o jiném způsobu ovládání navigace než přes dotykový display neslyšel. Existuje něco takového?

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.15 18:34

Pokud vím tak neexistuje

Ohodnoceno: 0x

Od: darda
Datum: 10.06.15 18:44

Dobrý den.

Upřesněme si, že máte na mysli automobilovou navigaci. Dříve opravdu takové s několika tlačítky existovaly, ale nejsem si jist, jestli byly v prodeji i u nás. Dnes již dávno nejsou podporovány jejich mapy a myslím, že byste takový ošklivý přístroj s malým okénkem ani nechtěl.

Naučte otce nasazovat moderní přístroj do držáku ve vypnutém stavu a při používání na ní raději nesahat. Je to tak lepší než si při zápase s tlačítky rozbít auto a možná i obličej.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.