Kterou lumii do 2500,-

Od: Datum: 09.06.15 20:33 odpovědí: 3 změna: 10.06.15 14:15

Zdravím, chci pořídit lumii s cenou max do 2500,-. Není náročná na výkon, jde o to, aby uměla přehrávat MP3, něco málo internetu přes wifi, fotky spíše výjimečně, nepotřebuji LTE. Výdrž baterie výhodou. Jaký mobil byste volili?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ales*
Datum: 10.06.15 06:58
Ahoj, je to 14dni co jsem za 2500 pořídil z huramobil.cz lumii 630 dual sim a jsem nadšený. Dělají i bez dual sim a má vše co jsem potřeboval. Wifi, 5mpx foťák, rychlá a zdarma navigace, displej akurat velký hlavně s gorila glass akorát nemá svítilnu ale ta je na focení stejně na nic večer si tedy přisvítím jinak. A ten huramobil taky pecka Cz distribuce a 16gb karta a nabíječka do auta jako dárek. Prostě spokojenost. Jo ještě mp3 samozřejmě zvládá plus rádio no a baterka když fakt hraju jako blázen hry tak jeden den, ale při normálním aktivním používání dva dny. Každopádně doporučuji...
Ohodnoceno: 0x

Od: nickys
Datum: 10.06.15 09:10

Děkuju, ale chybí mi proximity senzor :(

Od: ales*
Datum: 10.06.15 14:15
Ano absence senzoru, je to můj první smartfoun, takže jsem vlastně nebyl na ně zvyklý a tak ho koupil po přečtení recenzí jak to vlastně bez nich funguje. Nastavení jasu : Opravdu lehká a hlavně rychlá operace, sjedu prstem zhora dolů a kliknu na jas a ten přepíná mezi nízký střední a vysoký, za vteřinu nastaveno. Mam ho stále na střed a na sluníčku na max. Fakt rychlý. No a senzor přiblížení: Displej pozná velkou věc na sobě , takže ucho, hlava, cokoli a automaticky se deaktivuje. Nemám s tím problém, jestli to je tedy vše ze senzorů a na nějaký jsem nezapomněl. Už jsem četl i že ty automatický senzory taky můžou zlobit a mě takhle vyřešená absence senzorů vyhovuje, ale jak jsem psal, je to můj první takže nevím jak ta automatika senzorů pracuje a neměl si na co zvyknou, ale za mě takto vyřešena absence se mi libí
Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.