Kvalitni odstavnovac

Od: Datum: 06.06.15 14:01 odpovědí: 7 změna: 09.06.15 12:12
Dobry den.Chci si koupit kvalitni odstacnovac.Poradite mi prosim nekdo?Dekuji
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.15 15:28

Zkuste se podívat na Heureka.cz. Kvalitních odšťavňovačů je hodně, záleží na tom, v jaké cennové relaci ho chcete, a co by měl "umět"...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.06.15 16:37

Presne tak a i ja bych doporucila tu Heureku..Pred rokem jsem na zaklade recenzi a kvality taky jeden koupila a jsem velmi spokojena a rodince delam stavicky ala basta docela casto..Znacka Rohnson, ale cislo uz nevim..

Datum: 07.06.15 10:47
Po něm jsem loni koukal, řekla byste mi jak suché zbytky z toho jdou? Zajímají mě hlavně jablka, zda z toho zbytku ještě rukou něco vyzdimu nebo ne
doplněno 09.06.15 12:52:

děkuju oběma :)

Datum: 09.06.15 12:12

Me prijde, ze zbytky jsou minimalni a ze zbytku bych dostala par kapek, ale nic zasadniho.Kazdopadne vse je uhel pohledu, protoze kdyz jsem shanela hlavne dle recenzi odstavnovac, tak vzdy se vsude nasel nekdo, kdo pomluvil kazdy odstavnovac ac hodne drahy, nebo levny, takze jsem nakonec dala na to, ze drtiva vetsina ho vychvalovala a nasledne i ja.Nechtela jsem davat za odstavnovac hruzu penez a moje predstava byla do +-2tis., takze jsem hledala cenu a pokud mozno dobrou kvalitu v teto cene.Zrovna dnes jdu odstavnit repu s citronem a jabkem pro rodinku.Za me Rohnson doporucuju..

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.06.15 16:43

mam 4 nebo 5 let Rohnson snad za 2,5tis a porad zije a odstavnuje

doplněno 09.06.15 12:14:

zbytky jsou tak suche, ze ani slepice se k tomu moc nemaji, uz jim to nedavam, jen to tam pak plesnivi, semtam odleti vetsi kousek jabka, ale to mi neva

Ohodnoceno: 2x

Od: wamp®
Datum: 06.06.15 17:49

Já mám Philips,je výborný.Doporučuji ;)

Jinak,nejlepší odšťavňovače máte tady.

Datum: 07.06.15 10:33

Môžem doporučiť tento,

http://www.eujuicers.cz/cs/ka…icer-euj-707-by-omega-cervena

Používam ho denne, necelé dva roky. Kvalitný výrobok, tomu ale zodpovedá aj vyššia cena.

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.