Nový telefon - SPĚCHÁ!

Od: Datum: 31.05.15 19:11 odpovědí: 3 změna: 31.05.15 20:55

Dobrý den, dnes mě po několika letech věrné služby opustil můj milovaný Samsung Galaxy SII, několik měsíců se zmítal v agonii ale konec byl rychlý (vypadl mi z kapsy a už to nerozdýchal...) Tak jsem se chtěl zeptat.

Objevil jsem Samsung Galaxy S3 Neo, je to za rozumnou cenu (neříkám levný, nejradši bych samozřejmě byl, kdyby mi moje SII sloužila dál... ) Co o něm soudíte? Případně jakou alternativu byste mi navrhli (jsem zvyklý na Samsung a asi bych nerad měnil)

A druhá otázka, pokud dám nový telefon do prodejny operátora, jak dlouho potrvá, než převedou data? (mám O2) Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.15 20:28

Já mám taky Samsunga Galaxy Trend, mod GT-7560, je to model, který O2 dával za korunu firemním zákazníkům. Určitě si na něj nemůžu stěžovat, je to docela spolehlivý a překvapivě odolný tlf. Právě z té odolnosti jsem měl zpočátku docela obavu, protože to mám pracovní foun, který tahám denně po zákaznících. Krom toho jej používám hodně na focení, jako hotspot a pod.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 31.05.15 20:29

Špatný telefon to není, pokud chcete, kupte si ho.

Od: noxŽ
Datum: 31.05.15 20:55

S3 Neo je bez pochyb skvělý telefon, škoda jen chybějícího LTE a na dnešní poměry už trochu zastaralý a lacině vyhlížející design. Pokud Samsung, chybou by nemusel být i model Galaxy Core Prime, který je ještě o chlup levnější, má menší display, možná o něco horší fotoaparát, na druhou stranu podporuje LTE, s timto telefonem ale nemám žádné osobní zkušenosti.

Alternativou u jiné značky může být Sony Xperia M2, sám mám telefon značky Sony a jsem spokojený, systém mají odladěný, krásný design, ale možná náchylnější na poškození (sklo/plast na zadní straně). Docela dobré reference mám i o Huawei G6, LG L90, nebo G2mini.

Sám za sebe vždy říkám, že s žádným z těchto telefonů neuděláte chybu, ale vždy záleží na osobních preferencích. (design, úhlopříčka displaye, prostředí). Nejlepší je zajít si do nějaké prodejny, kde jsou telefony vystavené a pořádně si je osahat.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.