Rozměry prvků v anténě

Od: Datum: 31.05.15 14:01 odpovědí: 5 změna: 01.06.15 08:28

Dobrý den. Ví prosím někdo jaké rozměry mají prvky x v anténě velké plzenské síto? Někdo mi ty dráty odstřihl . Je to Al drát o průměru 3 mm. Dám tam jiné ale nikde na netu to nemohu zjistit . Díky předem -

S pozdravem ¨Jan B.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.15 16:28

"Plzeňské" velké síto je kvalitní anténa, která má vyrovnanou charakteristiku v celé šířce UHV. Dále se hodí pro svou konstrukci do míst, kde není ideálně homogení pole(kopcovitý terén). Zde "dlouhé" antény s velkým ziskem dosahují daleko horších příjmových parametrů.

Dále zrovna síto má díky své konstrukci daleko více potlačeny frekvence, kde je LTE. A to jen díky své konstrukci a né díky vloženému LTE fitru, který přece jen částečně ovlivní i signál žádaný.

To, že anténa chytne i částečně LTE ničemu prakticky nevadí. Teda do doby, než k anténě nějaký chytrák narve co "nejsilnější" zesilovač a pak se diví, že se mu přebudí.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 31.05.15 18:48
Zkuste si ty rozměry zjistit vlastním změřením někde na prodejně. Ujistíte se zároveň o shodném typu antény.
Odpověď ferdy může pomoci někomu jinému, je to info o vlastnostech antény. Není potřebné ji hned tak z příkra odsoudit.
Snažil se pomoci svými zkušenostmi.
Neurážel, neklamal, nezaváděl...
Ohodnoceno: 2x

Od: johnny*
Datum: 31.05.15 20:17

To je správná odpovědˇ . Ty předešlé se vůbec netýkají toho na co jsem se ptal . Mně nejde vůbec o typy antén a na co se používají , ale o rozměr prvků ! Johnny

Datum: 31.05.15 22:07

Klidek,tabáček,snáď vám to pomôže.

Ohodnoceno: 2x

Od: johnny*
Datum: 01.06.15 08:28

Díky za obázek. To bude ono . Johnny

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.