Výhodný tarif - internet v mobilu

Od: Datum: 08.05.15 22:36 odpovědí: 6 změna: 10.05.15 18:36

Můžete mi někdo poradit výhodný tarif na internet do mobilu? Nepotřebuju velkou rychlost ale abych se mohl vždycky podívat na mail a na počasí a neplatil za to kopu peněz, díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.05.15 22:52

Já jsem si pro tohle koupil dual SIM telefon. První SIM moje na volání/SMS a druhá SIM na internet, kterou kupuji na aukru za cca 300kč a internet tam je na 3 měsíce... Levnější řešení jsem nenašel.

doplněno 10.05.15 10:32: Nyní tam je od Vodafone za 349kč.
Ohodnoceno: 1x

Od: opredat
Datum: 09.05.15 11:28

Docela by mě zajímalo, který prodávající na oukru ještě prodává v současné době neexistující SIMky "cca 300kč a internet tam je na 3 měsíce". které jsem taky používal, ale dominantní op je již zařízl.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.05.15 01:53
Každý operátor nabízí několik možností internetu podle velikosti odebraných dat.
U kterého operátora jsi? Nebo ho ještě jen vybíráš?
Na ty emaily a počasí těch dat moc nepotřebuješ. Máš představu, kolik měsíčně stáhneš? A kolik si ochotný platit?
Já visím na síti často, ignoruji stahování hudby, jinak vše možné, většinou se vejdu do 1 GB. Za 8 € měsíčně. Od slovenského O2.

Datum: 09.05.15 14:44
U mobil.cz stačí jednou za půlrok dobít za 200 a internet půjde pořád :)

Datum: 10.05.15 16:47

z nabídky www.mobil.cz

Jak to funguje?

Internet je na území ČR opravdu vždy zdarma.

Standardní rychlost připojení (až 10Mbps) máte po aktivaci karty a pak po každém dobití. K dispozici máte 200 MB dat standardní rychlostí na až 30 dní.

Pokud do 30 dní nedobijete, nebo 200 MB vyčerpáte, rychlost se sníží na 32 kbps pro stahování dat a 16 kbps pro odesílání.

Standardní rychlost obnovíte dobitím nebo zakoupením balíčku Extra Data. Dobitý kredit můžete použít na libovolné služby z naší nabídky.

Tip: Aktuální objem dat zjistíte vytočením *145# nebo v internetové samoobsluze.

@dawidececk - stačí pro internet po měsíci i ta nízká rychlost?

doplněno 10.05.15 17:02:

můžete porovnávat tady

https://www.dtest.cz/tarify?form_mins=0&form_callratio=50&form_sms=0&form_smsratio=50&form_data=300&tarifs_more=0&form_type[]=0&form_dostupnost[]=0&form_send=Naj%C3%ADt+nejvhodn%C4%9Bj%C5%A1%C3%AD+tarif&__form[]=form#results

zajímavé podmínky (třeba při 300MB dat má L-TEL...

Datum: 10.05.15 18:36
Po 5ti hodinkách *smich*
Na stahování aplikací to není, ale stačí.
Je to spíš na udržení telefonu online a jednodušší weby.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.