Aplikace a běhání

Od: Datum: 08.05.15 16:31 odpovědí: 3 změna: 10.05.15 20:27

Neznáte nějakou dobrou aplikaci, která vám změří jak dlouho a kolik jste uběhli?:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.05.15 16:52
Na androidu pouzivam Runtastic. Vyborna aplikace, zaznamena snad vse na co jde pomyslet, ukazuje v mapach vyskove rozdily, aktualni rychlosti, spalene kalorie, prumerne rychlosti atd. Ale takovych aplikaci je tuny, i pro jine platformy. Napriklad Sporttracker je take dobry. Vsechny tyto aplikace umi pripojovat i ruzna cidla a merice tepu.
Ohodnoceno: 1x

Od: mate59
Datum: 08.05.15 18:34

Mne osobne vyhovuje víc Sportstracker, vychvalované Endomondo se mi nelíbilo.Ukládá historii a dá se prenest do PC.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.05.15 20:27
Vyzkoušel jsem snad všechno co existuje a poslední dva roky používám strava.com. Nic lepšího není a úžasné jsou segmenty, kde se můžeš srovnávat sám ze sebou nebo jinými uživateli. Používám na kole, ale je i na běh. Hromada uživatelů z celého světa, i z profi pelotonu. Data se dají samozřejmě načíst i z jiných gps zařízení, takže není treba běhat s telefonem. Automaticky se načítá na web (po registraci)
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.