Nokia E52 - výměna pam. karty

Od: Datum: 07.05.15 21:13 odpovědí: 1 změna: 07.05.15 21:28

Dobrý den, dnes jsem si koupil do svého telefonu (Nokia E52) novou paměťovou kartu MicroSDhc 16Gb MU-44 (originál Nokia). Jelikož předchozí karta už nestačila kapacitou začal jsem hned doma na PC s přetahováním souborů ze staré karty do PC a na novou kartu. Vše jsem dělal přesně podle návodu (odpojování karty...), aby nedošlo k poškození telefonu, karty atd. Po přetáhnutí souborů jsem novou kartu zapojil a: Programů z předchozí karty se objevilo tak 30%, fotky nebyly rozřazené do alb, ale hlavně začala zlobit Hudební knihovna. Píše: OPRAVA POŠKOZENÉ KNIHOVNY a HLEDÁNÍ HUDBY A PODCASTŮ ihned po zapnutí. Knihovna navíc nejde úplně vypnout a pípání chybové hlášky přetrvává až do restartu. Po opětovném vložení staré karty problémy s knihovnou přetrvávají. Neměl by někdo nějakou radu jak uklidnit knihovnu, případně i jak dotáhnout přetáhnutí souborů do zdárného konce? Děkuji všem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: reni®
Datum: 07.05.15 21:28

E52 jsem používal a co si vzpomínám tak neměla ráda interpunkci a když jsem srovnal soubory do adresářů v PC tak fungovala normálně ale neměla ráda vnořené adresáře (max dvě vnoření). Zkusil bych zmenšit počet souborů v jednom adresáři a zrušit interpunkci.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.