Chci zjistit jak je to s prodejem telefonu

Od: Datum: 01.05.15 11:11 odpovědí: 3 změna: 01.05.15 17:29

Chci zjistit, zda když mám telefon od T-mobilu na splátky, tak jej můžu prodat když pak budu splácet dál , mám strach aby kupci telefonu třeba telefon nezablokovali či něco takového .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.15 12:41
avatar

Odpověď bych hledal ve smlouvě, kde jinde, ta by měla stanovovat práva povinnosti lhůty, následky atp. Mnohdy se jedná o účelový spotřebitelský úvěr nebankovní společnosti, jejichž podmínky se mohou v detalech velice lišit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.15 12:42

ten telefon dokud nesplatíte není váš je T- mobilu - takže ho nejspíš prodat nemůžete

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.05.15 17:29
avatar

Telefon Vám nezablokují. Můžou Vám zablokovat simku,ale tu si určitě při prodeji necháte a kupující si dá telefonu svoji,tak toho se bát nemusíte. Nevím úplně přesně legislativu tohoto prodeje,ale z několika zkušeností přímo s přístroji na splátky od T-mob. je pro ně důležité jestli dál řádně splácíte. Popř.můžete po prodeji telefon jednorázově doplatit. Pokud nebute splácet, po obeslání nějaké te upominky, Vás bude kontaktovat firma,která se specializuje na neplatiče. Osud telefonu je už nezajímá,vrátit ho chtít nebudou. Poctivě splácejte a bude to v pohodě.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.