Doporučte klávesnicový mobil s nahráváním

Od: Datum: 25.04.15 20:39 odpovědí: 1 změna: 28.04.15 10:07

Věděl by někdo o klasickém klávesnicovém mobilu (ale ne Blackberry, ani ne s abecední klávesnicí) tohoto typu http://nastvany.blog.mobilman…iles/2009/11/dvazestak018.jpg

který by buď měl v sobě také operační systém (takže vlastně by šlo o smartphone, ale s malým a nedotykovým displejem) nebo aby bylo možné do něj nahrávat programy, nebo aby nativně obsahoval funkci na automatické nahrávání příchozích i odchozích hovorů?

Dlouho jsem odolával, ale teď na Vánoce jsem si koupil HTC, jenže jsem si na něj nebyl schopen zvyknout, takže jsem se vrátil ke své staré Nokii 6230i. Nicméně už je znát, že má své dny za sebou a tak chci koupit nějaký novější model klávesnicového mobilu. Na značce mi nezáleží, nemusí se jednat o Nokii. Nezáleží mi ani na ceně, klidně do 15 tisíc Kč. Ten HTC mě vyšel na stejnou cenu.

HTC jsem daroval matce, používá ho jako foťák :) jinak taky má jakousi starou Nokii.

Musím ale uznat, že technika pokročila a potřeboval bych, aby telefon uměl automaticky nahrávat odchozí a příchozí hovory, aniž bych musel stisknout jakékoli tlačítko, byť pohotovostní. Do HTC (resp. Androidu) jsem nainstaloval aplikaci Automatic Call Recorder a ta fungovala perfektně.

Druhý požadavek, aby mobil měl rozumný foťák s dobrou optikou - aby fotky byly použitelné a mohl jsem si "skenovat" i dokumenty pro svoje potřeby. Důležitá je tedy i velká paměť, nebo paměťová karta v telefonu.

Dotykový displej to mít nemusí, to mě strašně štvalo a byl to hlavní důvod, proč jsem se HTC zbavil, druhý důvod, že ty smartphony jsou strašně velký a nevejdou se do kapsy - potřebuji, aby výška byla do 10 cm, mám malou ruku.

Je nějaké řešení, nebo výrobci dnes už vyrábí jenom velké smartphony?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 28.04.15 10:07
avatar

tady máte odkazy na aplikace do android i symbian - http://www.zive.cz/poradna/ja…default.aspx?consultanswers=1

Co se týče kombinace vámi uvedené, asi se budete muset poohlédnout po staré nokii - je nová doba, všichni dotykují dotykáčema (asi protože mají málo doteků doma...?) - buď nějaký obyč smartphon (a jsou i malé - stačí hledat dle vašich potřeb se zadáním "mini") nebo prostě větší cihličku...

Kombinace malého kombinovaného mobilu a výkonného foťáku - tu neznám.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.