Samsung nejde připojit přes USB

Od: Datum: 19.04.15 12:57 odpovědí: 1 změna: 21.04.15 19:48

Dobrý den,
po instalaci nového androidu 5 na Samsung Galaxy S4 mi nešel připojit k PC přes USB. Telefon buď nereagoval vůbec nebo běžně, ale PC ho vůbec nedokázal detekovat. A pokud se to na stý pokus povedlo zobrazil ho na 2sec a stále znovu se ho snažil připojit.

Odinstaloval jsem všechny USB ovladače a přidal tento http://developer.samsung.com/…ical-doc/view.do?v=T000000117

Vzhledem k uveřejnění únor 2015 to bude to pravé. Po instalaci a vložení USB do jiného portu než pro připojení používám se to chytlo a funguje jak má. Možná bude stačit doinstalovat pouze ten ovladač. :)

Třeba to někomu pomůže. Jak jste na tom byli po přechodu na novější Android (hlavně majitelé Samsungu)? :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.04.15 19:48

a nemohl býtspíš problém v PC, mám jedno zařízení, které také funuje na určitém portu a na druhém se nedetekuje.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.