Pomalý telefon

Od: Datum: 17.04.15 12:21 odpovědí: 12 změna: 24.04.15 14:53

Dobrý den mám prosbu jak zrychlit telefon?

mám 8 jádrové Lenovo mediatek MT6592 2.0 Ghz RAM 4096 MB

je to neuvěřitelně líný mobil než se mi načtou kontakty než to přepnu na něco jiného hrůza :(

Prosím o radu jestli to jde nějak zrychlit koupila jsem si ho že bude pořádně makat a nic :(

Nemám stažené žádné hlouposti vůbec nic

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mot
Datum: 17.04.15 12:29
Budu se opakovat - levna cina, papirove oslnivy vykon,realně nepouzitelny šunt...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.04.15 13:03

Většina telefonů se vyrábí v Číně. Doporučil bych používat nějaký čistič-cleaner například https://play.google.com/store…=com.cleanmaster.mguard&hl=cs

Datum: 17.04.15 13:23
clean master má v sobě i jednoduchý antivir, kterým bych práci čističe dokončil. To že přístroj se 2GB paměti a osmijádrem pracuje líně rozhodně normální není, ať už ho vyrobili rýžojedi nebo nedostižní machři od špatně okousaných ohryzků.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.04.15 14:50
Jen velikost a počet jader není rozhodující. Problém u čínských telefonů je v použitých čipech a jejich R/W rychlosti.
Clean Master a podobné "ptákoviny" ani nestahujte, akorát vám vytvoří další nesmyslné soubory v už tak malé interní paměti. Antivir pro Android je to samé, jako kdyby jste chtěl přidat na tank neprůstřelná okna.
Odinstalujte to, co už nepotrebujete. Nebo nejlepší cesta - proveďte tovární reset telefonu.

Datum: 17.04.15 14:21
Podle me nejaky cistic nepomuze.
To ze ma telefon ve spcifikacich 8 jader a 4giga pameti vubec nic neznamena o realne rychlosti.
Velky rozdil je v tom,jestli se telefon jenom vyrobi v cine, nebo i vymysli.
Cinan tam naflaka to nejlevneji- tj nejlevneji pameti pozadovane velikosti, jak jsou rychle neresi. To same procesor atd.
Flakne tam android a prodavat. Ze by ho nejak testoval a odladil jako seriozni vyrobci? Stejne mu to nikdo nebude reklamovat a posilat zpatky.
A vysledek mate v ruce. Tabulkove nadupany telefon, ktery je jak snek.

Datum: 17.04.15 15:44
Tys viděl nějaké brenchmark testy že do toho tak vidíš? A jak se tvé teorie sžívají s představou že v první desítce tabulek antutu je číňanů už přesilovka nad těmi tvými "seriózními" výrobci. Podle mě je to plácání rozumů vycucaných z palce. Stejně užitečné jako zde na fóru pravidelná odpověď na otázku - jaký koupit Android / kup si mobil Lumia.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.04.15 16:03
Jasne jsou prvni v benchmarcich, to uzivatel oceni. To nic nevypovida o realne rychlosti pro uzivatele. tazatelka neni prvni, kdo si stezuje,ze ty telefony stoji za prd at uz maji specifikace jakkoliv dobre.
Proste ty telefony nejsou odladene a stoji za prd. Ale jsou levneeeee

Datum: 24.04.15 14:53
Benchmarky typu Antutu bych vůbec nezmiňoval. Ne jen že jdou oblafnout jen obyčejným uživatelem, ale celý test je postaven na několika různorodých operacích, které takto a v tomto pořadí uživatel snad nikdy neudělá.

Od: andrejka44
Datum: 17.04.15 21:25

Děkuji všem za "rady" cleaner si stáhnu jinak tam mám jenom stažený avast mobile jinak nic jo vlastně mám staženo CPU-Z abych si zjistila co v telefonu opravdu je (ale stejně tomu moc nerozumím )

A bohužel telefon levný nebyl :(

Datum: 18.04.15 22:48

No prvně bych se kouknul do sys informací jestli to skuutečně má takový parametry jak se uvadí na papíru. Koupeno přes nějaké CZ prostředníka nebo přímo s Číny?

Od: andrejka44
Datum: 19.04.15 00:16

Dobrý den stáhla jsem si CPU-Z a tam je vidět co má ale já tomu moc nerozumím mohu to sem kdyžtak vypsat ale to co bylo psané na internetu to tam asi je ale je to hrozný :( občas někdy jde úplně v pohodě třeba to něco chce a já nevím co :)

Datum: 20.04.15 15:47

Pravdepodobne ti beží na pozadí veľa otvoreních aplikácii ktoré sa neustále synchronizujú,napr.Ak budeš prihlásená stále na facebooku tak ti bude rôzne upozornenia,fotky a podobné veci triediť stále.A ak máš android a nepotrebuješ pre beh naištalovanej aplikácie google služby,tak túto aplikáciu odinštaluj,ona sa tam sama inštaluje pri aktualizáci google play.Snaž sa nastaviť telefon tak,aby šlo najmenej aplikácii na pozadí a aby neprebiehala neustála synchronizácia jednotlivých položiek.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.