Mobilní tel. LG G3

Od: Datum: 15.04.15 11:10 odpovědí: 4 změna: 16.04.15 12:03

Dobrý den, na telefonu LG mám na hlavní obrazovce hned po zobrazením aktuálního počasí, kde se zcela správně střídá obrázek slunce s měsíce, neustále zobrazenou větu "je jasná noc" přesto, že je zrovna jasné ráno, či poledne. Nevíte jak se to aktualizuje? Případně to tam nechci mít napsané vůbec, ale nějak nemůžu přijít na to, jak to odstranit. Moc děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: bmbx®
Datum: 15.04.15 11:16

V první řadě musí být trvalé připojení k internetu, přes Wi-Fi nebo mobilní síť, jinek to může být pořád zmatené.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.04.15 11:27

Na wifi bývám tak až odpoledne, na noc to vypínám, přes mobilní síť se nepřipojuji vůbec. Tak by pro mě asi bylo nejlepší tu "informaci" odstranit úplně, ale nevím jak

Datum: 15.04.15 16:35

Spodní lišta s hláškou se zobrazuje pouze u výchozí widgetu SmartNotice. Pokud ho odeberete a dáte si místo něho standardní widget Počasí, hlášku již neuvidíte a získáte dle mého ještě přehlednější zobrazení aktuálního počasí. Samozřejmě aktualizované pouze pokud jste online na wifi.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.04.15 12:03

Děkuji, už se mi to podařilo odstranit. A ještě prosím: jde u tohoto mobilu nějak nastavit Glanc Screen? U minulého mobilu to šlo a dost mi na displeji schází.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.