Mobil sám pokládá hovor

Od: Datum: 08.04.15 15:20 odpovědí: 9 změna: 14.04.15 16:36

Zdravím, mám měsíc a půl nový mobil ( Sony Z ). Bohužel se mi stává, že při delším hovoru, mluvím mluvím a najednou mi nikdo neodpovídá. Telefon sám hovor ukončí ( bez jakéhokoliv zvukového signálu ), u protistrany to ukazuje, že hovor "jakoby" stále běží, ale nejde nic slyšet, po chvíli se hovor také vypne.

Doufám, že je to alespoň trochu srozumitelné. Asi nejvíce by mne zajímalo jestli je to spíše telefonem ( tedy případná reklamace ), či operátorem ( O2 ). Moc děkuji za rady a přeji hezký den.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.04.15 15:26

To bude telefonem, mobil reklamujte. Nejspíš jen přehrají software

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc®
Datum: 08.04.15 15:39

zkuste nějakou dobu telefonovat přes "hlasitý odposlech" - bráchovi se stávalo, že jak měl telefon u ucha a sem tam oddálil a přiblížil, uchem prostě hovor sám ukončil :)

Od: libin
Datum: 14.04.15 10:55

Je více možností,já bych zkusil vyndat a zandat baterii nebo dát do továrního nastavení,samozřejmě nejdříve zazálohovat.Pokud je simkarta staršího data,může to dělat i ona,pak vám ji operátor vymění.Hezký den.

Ohodnoceno: 2x

Od: moncuskr
Datum: 14.04.15 15:35

Zdravím moc děkuji za pomoc. Po přečtení Vaší rady mě napadlo zda nemůže být problém v ustřižené sim kartě ( ucvaknuté na micro velikost v prodejně O2 ). Ihned jsem si zašla kartu vyměnit za originál micro sim. Tak snad to bylo tím :).
PS: Paní, která mi kartu měnila se mě dotazovala zda jsem si ji stříhala sama, po té co jsem ji oznámila, že ji stříhal pracovník O2 na jiné pobočce byla velice zaražena. Divila se, že karta vůbec fungovala, prý se to tímto způsobem nedělá a karta se má vyměnit :).

Datum: 14.04.15 16:24

Jak jsem psal výše,pokud je simkarta staršího data,nemusí plně podporovat technologii nových telefonů, V tom případě se simkarta vymění,jinak se ořízne na nano formát.Tak snad se to vyřešilo.*jasne*

Od: ben®
Datum: 14.04.15 11:18

Dobrý den, otázkou je, čemu říkáte delší hovor - podívejte se viz odkaz, jestli to délce Vašeho hovoru odpovídá. Možná Vám to dělá i operátor. Zdravím!

http://www.mobilmania.cz/bles…u/sc-4-a-1114695/default.aspx

doplněno 14.04.15 16:30:

Citace z toho odkazu: "Je to z důvodu ochrany zákazníka. Když se na jeho telefonu nechtěně vytočí číslo, mohl by takový hovor při plně nabité baterii trvat až několik hodin. Operátor proto zařídí, že bude sám po určitém časovém intervalu ukončen."

Od: liu®
Datum: 14.04.15 14:42

Záleží na době, vím, že mě se automaticky hovor vypne po 1:06h. Asi abych moc neprovolala :-D

Datum: 14.04.15 16:26

Ano,někteří operátoři mají nastaveny neomezené tarify tak,že po cca hodině se hovor přeruší,proč tomu tak je to asi vědí jen oni.

Od: rv
Datum: 14.04.15 16:36

Taky to občas dělám. Když někdo mluví a mluví a mluví, tak ho típnu. Mám i tak dost práce.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.