Nový telefon do 3500 Kč ( pro znalce)

Od: Datum: 28.03.15 15:43 odpovědí: 5 změna: 28.03.15 20:14

Prosím poradte, aktuálně nejlepší telefon do 3500. Kč. Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kurcja00
Datum: 28.03.15 15:57

A chces mobil dotykovy nebo tlacitkovy? Z dotykacu pokud nechces levneho cinana co ti vydrzi tak pul roku, tak je asi nejlepsi Microsoft lumia 535. Znackovy mobil s vykonym procesorem, giga RAM, fotak s bleskem, odladeny bezpecny operacni system a dobra vydrz baterky na nabiti.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.03.15 17:35
Doporučuju pročíst tohle
https://m.poradte.cz/elektron…efon-pro-11-leteho-kluka.html
Síce se to ke konci zvrtlo v propagaci Lumia s win.mobile protože v kategorii kolem těch 3000 jsou widle údajně rychlejší ale pokud někdo nemá důvěru v systém který má podíl na trhu slabá 2% jsou tam i jiné návrhy.

Od: couby
Datum: 28.03.15 17:52

Microsoft Lumia 535... nevim zdali pořídíš něco lepšího ;)

Datum: 28.03.15 19:15

Datum: 28.03.15 20:14

Za 3500 bych šel do OPTIMUS LG L9 II, mám ho jako hospodský(kapesní) telefon,abych nepropil můj NOTE3 a max.spokojenost.

Systém odladěný, a pokud tam vyloženě nenacpeš kde jakou apku, kterou stejně nikdy nepoužiješ a nezasekáš ho tady tím tak paráda.

Fotoaparát slušný,systém svižný,display perfektní,lehký, kompaktní rozměry, ale pokulhává baterie, alespoň u mě každy večer nabíječka.

http://mobilni-telefony.heureka.cz/lg-d605-optimus-l9-ii/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.