IPad nejde zapnout, co s tím?

Od: Datum: 21.03.15 15:17 odpovědí: 6 změna: 23.03.15 16:18

Zdravím. Asi před třemi dny se mi ráno vypl iPad mini (sám od sebe) a od té doby nejde zapnout. Nenabitou baterií to není, protože jsem ho předtím celou noc nabíjela (jako obvykle). Zkoušela jsem i mačkat HOME a SLEEP (jestli se tak jmenuje) tlačítka najednou, ale nic.. I když jsem je držela aspoň půl minuty.. Obrazovka je prostě stále černá a iPad nereaguje. Chtěla jsem napsat na Apple podporu, ale po vyplnění e-mailu mi napíší, že odkaz musm otevřít v tabletu, aby o něm zjistili informace - to je ale nemožné, že.. Reklamaci beru jako krajní řešení. A také nechci ztratit asi miliardu zápisů ze školy, které do tabletu píšu.. Poradíte mi někdo?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.03.15 17:44
avatar

A opravdu jsou tlačítka obě dvě naráz, jina to opravdu nefunguje, popřípadě neumřela nějaká část nabíječky, usb kable jde zkusit píchnout do pc a nabíjení/oživení by mělo proběhnout...

NA aaple podpoře ti nic kloudného nenapíší, vyjma připojte k itunes a zkuste rozjet pomocí itunes, bylo to již vyzkoušeno?

Nakonec zápisky, nevím tedy jaku aplikací byly provedeny ale pokud uživatel nebyl na začátku hovado, iOS věci se automaticky zálohují do icloudu, tudíž v případě reklamace/koupě tabletu se zařízení obnoví do podoby poslední zálohy, včetně třeba rozespané smsky atd...s tím vždy spokojenost.

A jinak pokud itunes tablet neuvidí, mrknout do informací USB portech zda detekují nějaké zařízení popřípadě alespoň odebíraný proud pro nabíjení...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucien
Datum: 21.03.15 20:09

Děkuji za odpověď, ale bohužel - ani PC na připojený tablet vůbec nereaguje.

Od: palusus
Datum: 22.03.15 13:35

zkus ještě při zapojení k počítači držet 10 sekund vypínací tlačítko, na dalších 10 sekund přidrž i home tlačítko, a pak na posledních 10 sekund pusť vypínací tlačítko ale home pořád drž :)

mně se tak podařilo oživit můj iPad mini, který nereagoval jinak na nic jiného :)

Znám ten pocit, držím palce!

Osobně taky píšu zápisy do školy na iPadu, ale mám je v programu Notes Plus - zálohujou se mi samy na dropbox

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lucien
Datum: 22.03.15 14:05

To taky nefunguje :( asi mě švihne :D

Od: mkat®
Datum: 23.03.15 16:02
avatar

Určite sa z bateriou nič nestalo?Ak sa nabíjala celú noc,a potom už nešlo zariadenie zapnúť,tak by som najprv kontroloval batériu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.03.15 16:18
avatar
Ale jistě, rozebere ho doma nožem a podívá se, jestli není třeba zmačkaná *smich*
Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny elektronika
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.