Jakou chytrou televizi?

Od: Datum: 20.03.15 22:20 odpovědí: 4 změna: 24.05.15 14:56

Zdravím, pro postarší rodiče vybírám novou televizy. Úhlopříčka cca 40" (102cm), chtěl bych aby měla vestavěný DVB-S MPEG4 tuner, a sdílení souborů, nejlépe přes SMB, ale spokojil bych se i s DLNA. 3D technologii nepotřebuju. Ovládání co nejjednodušší, kdyby byla možnost menu nějak organizovat, odebírat položky atd. nezlobil bych se. Hlavně aby nebylo potřeba při každým přístupu do sítě zadávat adresu NASu. Dále by měla mít kvalitní zvuk, nechce se mi k tomu ještě připojovat externí reproduktory. Televize bude postavená na stolku, kde stála stará tesla, takže klidně může být tlustčí, pokud bude mít lepší zvuk. No a obrazovka nejspíš LED. Bohužel na trhu je takových televizí mraky a řada funkcí není popsána. Cenově bych si jí představoval tak do 13 tisíc. Máte nějaké tipy? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.03.15 23:29
Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.03.15 20:51

Nemá požadovaný SAT tuner

Od: ndo
Datum: 24.03.15 21:07

Za 13 tis to bude zobrazovadlo obrázků, které budou rozmazané.

Datum: 24.05.15 14:56

Díky za odpovědi, nakonec se rozmysleli že by radši něco menší, cca tak 80cm. Takže značku jsem vybral samsung, kvůli zvuku 20W a kvalitě větší než panasonic. Jinak se rozhoduju mezi typama UE32J5672 a UE32J5572. Líbí se mi, že mají starý AV vstup - ten se ještě občas hodí. Jinak doufám, že ty "chytré" televize nemají v sobě nějakou funkci, která řve, když vypadne internet. Obě televize bych asi nejradši viděl zapnuté v prodejně, abych mohl posoudit obraz sám. Nebo má někdo s nima zkušenost?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.