Změna zvuku Iphone

Od: Datum: 13.03.15 09:51 odpovědí: 7 změna: 13.03.15 15:18

Můžete mi prosím někdo poradit jak změnit v Iphone S4 zvuk příchozího Gmailu? Předem moc děkuji!

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.03.15 09:58

Mam na stole 5s, ale snad to bude shodne. Podle me nelze nastavit vzuk pro prichozi postu z jednoho uctu a z druheho zase jinou. Lze nastavit prichozi postu nebo odeslanou postu v nastaveni - zvuk

doplněno 13.03.15 10:25:

Nejaky zvuk jde nastavit v nastaveni - oznameni. Zkuste to tam

Ohodnoceno: 0x

Od: raadka
Datum: 13.03.15 11:39

Ono je mi právě divné, že zvuk příchozí a odchozí pošty je ještě úplně jiný než mám nastaveno - to nastavení platí asi jen pro poštu icloud? Ale je mi divné, že by to nešlo když v Androidu to bylo možné...

Datum: 13.03.15 12:50

Nemate to v nastaveni oznameni?

Datum: 13.03.15 14:21

Pokud jdu nastavení - zvuk - a tam jednotlivé jako vyzvánění, sms, atd... tak ne

Pokud jdu nastavení - oznamovací centrum - a tam Gmail, tak tam volba pro výběr zvuku také není

Datum: 13.03.15 14:41

nepouzivate primo gmail aplikaci?

http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=69&t=49913

Datum: 13.03.15 14:49

Ano... stáhla jsem si jí asi před 3 týdny

Datum: 13.03.15 15:18

Tak jsem smazala aplikaci Gmail, přidala si v nastavení účet Gmail, ikonka obálky mi ukazuje 52 nepřečtených zpráv ačkoli mám vše přečtené a oznámení příchozího mailu mi nehlasí pro změnu vůbec přestože v oznamovacím centru mám nastaveno správně :(

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.