Jak zapojin z 3 poloh na Dvě

Od: Datum: 22.02.15 17:59 odpovědí: 3 změna: 22.02.15 20:58

ahoj lidi mam dotaz ohledně přepínače mam třípolohový ale potřebuji z něj udělat dvoupolohový je to problem nebo usim obědnat dvoupolohový moc se neviznám ale ten třipolohovy by měl myt toto zapojení.udělam z nějdvoupolohový přepínač a nevite jak ho pak zapojit vedou mi k němu dvě čidla na detekci výrobku.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.02.15 18:12
avatar

Je to jednoduché,prostě zapojíč jen dvě polohy.Jedna poloha bude vypnuto.

JB

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.15 20:27
avatar

Na obrázku je třípolohový přepínač v každé poloze dvě sekce. Jak už bylo napsáno jednu polohu vynecháš, ale nic nepíšeš jaké spínání chceš tytvořit. Postačují tyto dvě sekce, nebo je potřebné rozšířit na další. Chtělo by to více upřesnit. OBZOR ti sestaví paketový přepínač dle tvých představ.

doplněno 22.02.15 22:04:

Jasně, že pakeťák je spíše určen pro spínání provozních prodů, ale čidla jsou jen konstatována a žádné podrobnosti. Mohou být dvoužilová a přepínat je, nebo se mají v další poloze zařadit do série a tím dát splnění dvou podmínek? Prostě bez podrobností se těžko dává správná odpověď.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.02.15 20:58
avatar

Obzor je skvělá firma na pakeťáky, o tom není pochyb, sám u nich často objednávám ekvivaletny speciálním spínačům. Ale na přepínání dvou čidel (tedy proud nula nula prd), mě to přijde trošku předimenzované.

Je možné, že daný přepínač půjde využít, ale bez elektroschématu to nelze s jistotou potvrdit. Každopádně se dají bez potíží vyskládat libovolné kombinace spínačů pro nízké proudy z kombinací ovládacích hlavic a spínacích jednotek typu NO a NC

http://www.elima.cz/obchod/ov…ce-ada-t6-t10-c-608_1295.html

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.