Samsung Galaxy Ace ve smyčce

Od: Datum: 21.02.15 10:14 odpovědí: 8 změna: 24.02.15 07:30

Dobrý dneska jsem se chystal přeinstalovat mobil no a když jsem rano vstal a chtěl ho zpustit dostal se do smyčky zkoušel jsem reset nic nefunguje neustále jen logo samsung a uvodní přivítaní samsung galaxy které se stále opakuje nevíte jak bych se dostal do bootu abych nahodil tovární nastavení? .)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.02.15 11:42
To máte fajn,mě můj mobil ráno nevítá: )
Obecně se to dělá tak,že se současně stiskne zapínací tlačítko a tlačítko hlasitosti,tuším že jako když chcete zeslabit.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: rabb
Datum: 21.02.15 13:27

jenže to muj mobil jaksi asi neví :(

Datum: 21.02.15 14:26
avatar

Dobrý den, zkuste mi přesně vysvětlit, jak to myslíte, přeinstalovat mobil? Můžete se dostat do takzvaného Recovery menu, postup se u různých zařízení liší, proto dám tři postupy.

Návod: Vypněte telefon (pokud je telefon v bootovací smyčce a nejde vypnout, vyndejte baterku), telefon musí být vypnutý!

1)Stiskněte a držte současně a sériově za sebou (volume up)+(volume down)+(home button)+(power) dokud se neobjeví logo Samsung, pak tlačítka pusťte.

2)Stiskněte a držte současně a sériově za sebou (volume up)+(home button)+(power on) dokud se neobjeví logo Samsung, pak tlačítka pusťte.

3)Stiskněte a držte současně a sériově za sebou (power on)+(home button) dokud se neobjeví logo Samsung, pak tlačítka pusťte.

Jakmile se dostanete do recovery menu, sjeďte obvykle tlačítky hlasitosti na wipe data/factory reset , vyberte jej a pak sjeďte na Yes - delete all user data , nakonec ještě vyberte wipe cache partition vše potvrďte reboot system now.

Telefon by měl nastartovat, mějte na paměti, že se Vám smažou všechna uživatelská data v telefonu, dejte také telefonu trochu více času na nastartování po splnění mého postupu, jinak se můžete kouknou ještě na


videa na internetu, kdyby něco nebylo jasné.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: rabb
Datum: 21.02.15 15:44

No návod jak se dostat do továrního nastavené i samotný reboot vsechno smazání cachu i mích věcí provedeno bohužel bez důsledků mobil se stále nodokáže zapnout :(

Datum: 23.02.15 10:01
avatar
Dobré ráno, prováděl jste s telefonem nějaké pokusy, například root nebo jste se snažil nahrát do telefonu nějakou ROMku? Můžu Vám poradit jak do telefonu nahrát STOCK ROM a vrátit zařízení do původního stavu, ale dostanu se k tomu až odpoledne!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.02.15 16:45
avatar

Zdravím, nejdříve si stáhněte a nainstalujte ovladače do PC, poté si stáhněte odin v1.85 . Poté jděte na stránku www.sammobile.com a zaregistrujte se, budete to potřebovat kvůli ROMce, jakmile se zaregistrujete, klikněte na FIRMWARE a napište do vyhledávače GALAXY ACE, vyjede Vám seznam ze kterého si vyberte Vaše zařízení, musí odpovídat i číslo modelu, jestli vyberete jiné (špatné) číslo modelu zařízení, tak Vám telefon nenaběhne a budete na tom stejně, jako teď, podívejte se pro jistotu do papírů od telefonu! Jakmile vyhledáte svůj model telefonu, vyjedou Vám různé verze a země, klikněte na Latest a vyberte svojí distribuci, jestliže jste telefon koupil v ČR v klasickém obchodě, Vaše distribuce bude Czech Republic (XEZ), pokud jste telefon zakoupil u nějakého ze tří operátorů, můžete si vybrat ROMku i od nich, je to jen na Vás. Jakmile budete mít vše staženo, rozbalte odin v1.85 a Vaší staženou ROMku do dvou různých složek. Ve složce s ROMkou by měl být soubor s příponou .dll, ten pouze zkopírujte do rozbalené složky odin v1.85. Teď telefon dostaňte do download modu a to buď kombinací kláves volume down + volume up + power nebo volume down + home button + power , klávesy stiskněte a přidržte sériově za sebou, dokud se Vám nespustí download mod, jakmile se dostanete do download modu, stiskněte tlačítko hlasitosti volume up pro pokračování a připojte telefon přes USB k PC, pokud se po připojení budou instalovat ovladače zařízení, tak vyčkejte. Poté spusťte program odin v rozbalené složce odin v1.85, klikněte na PDA a vyberte rozbalenou sožku, kde máte ROMku a vyberte soubor s příponou (.tar.md5) nebo to bude jenom (.tar). nebo (md5), nevím to jistě, každopádně by tam měl být na výběr v rozbalené složce s ROMkou pouze ten správný soubor, jakmile jej vyberete, klikněte na start a vyčkejte, telefon za žádných okolností neodpojujte! Naběhnutí bude trvat trochu déle, ale nakonec by se měl telefon v pořádku spustit. Video pro nahrání ROMky jiného zařízení, pro inspiraci


zde .

Ohodnoceno: 2x
 
Od: rabb
Datum: 23.02.15 22:48

Díky to asi bude ono bohužel už je obědnaný noví telefon takže nakonec tento prsotě odepíšu :)

Datum: 24.02.15 07:30
avatar
Dobrý den, přesto bych to nenechal být a zprovoznil bych ho, byla by přeci škoda mít v šuplíku nefunkční telefon, zprovozněte ho podle návodu a můžete telefon využívat jako náhradní, bude se hodit v nečekaných situacích, navíc alespoň získáte nějakou tu zkušenost s flashováním telefonu do budoucna :)
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.